Victoria Beach & Sport Hotel (ex Stella Maris)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v meste Albufeira, len 800 m od pláže Falesia. Pokojné prostredie s borovicami a čerstvým morským vetrom zaručujú relaxačnú dovolenku. Letisko Faro (FAO) sa nachádza v cca. 25 km.

adresa:
Praia de Falésia - Açoteias
8200-593 Albufeira
Tel .: 351 289 003500
Fax: 351 289 003550

Vlastnosti:
Hotel bol otvorený v roku 2006 a ponúka ubytovanie v stredomorskom štýle so záhradou a terasou s celkovou kapacitou 121 ubytovacích jednotiek v 4 podlažiach. Budete privítaní v lobby s recepciou. V reštaurácii sa podávajú rôzne jedlá a bar vás pozýva na uzavretie večera s nápojom. Vo vonkajšom priestore hotela sa nachádza bazén, kde si môžete oddýchnuť. K dispozícii je aj vírivka. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii zadarmo. Wi-Fi je k dispozícii vo všetkých izbách zadarmo. Parkovanie je k dispozícii za poplatok v závislosti od dostupnosti. Zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
1 spálňa/1 Spálňa Balkón/terasa
40 m²) Izby sú vybavené spálňou, oddeleným obývacou izbou s rozkladacou pohovkou, kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a balkónom alebo terasou. Vybavenie zahŕňa televíziu, wifi zadarmo, trezor, fén, klimatizáciu a telefón.
Apartmán 2 spálne
Izby majú 2 spálne, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. V kuchynke je chladnička, varná doska, kávovar, riad, príbor a mikrovlnná rúra. Inak vybavené ako Apartmán s 1 spálňou .
Apartmán Superior
(cca 45 m²) S rovnakým vybavením ako apartmán s 1 spálňou, tieto byty sú priestrannejšie.


Deti:
Pre našich mladších hostí sa nachádza detský klub (jún - september) a detský bazén.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky
Môžete si pomôcť s bohatou raňajkami formou bufetu (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
K športovým zariadeniam hotela patrí posilňovňa, futbalové ihrisko, tenisový kurt, 2 padel kurty a 4 športové dráhy (niektoré za poplatok). Okrem toho sú golfové ihriská k dispozícii prostredníctvom externých poskytovateľov (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.