Ibis Paris Bastille Rue de Reuilly

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto: Paris

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Poloha: Nachádza sa v srdci Paríža. Do Place de la Nation iba cca. 800 m. Na Ile de la Cite s slávnou katedrálou Notre Dame asi 3 km. Gare du Nord (4 km), Gare de l'Est (3,8 km). Letisko Charles de Gaule is'cca. 25 km ďaleko. Najbližšia stanica metra je v cca. 200 m.

Vybavenie: Vkusný dizajnový hotel s celkom 42 izbami. K vybaveniu patrí recepcia, výťah. Parkovanie za poplatok.

Izby: Útulné izby s telefónom, satelitnou TV, WLAN (bez poplatku), sušič vlasov, sprcha alebo vaňa/WC (DR). K dispozícii je aj dvojlôžková izba pre jednu osobu (DA) alebo jednolôžkovú izbu (SR).

Poznámka: Prevod z letiska do Vášho dovolenkového hotela a späť nie je zahrnutý.

Poznámka: Železnica a letka je súčasťou balenia. Platí pri rezervácii balíčkovej dovolenky zo všetkých nemeckých letísk, ako aj z Bazileja a Salzburgu pre prílet a odchod v rámci nemeckej železničnej siete (2. trieda), s výnimkou verejnej dopravy.

Hotelové a/alebo iné služby sú poskytované v angličtine alebo v miestnom jazyku. Nemožno zaručiť konzistentnú nemeckú jazykovú službu!