Sudala Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza len cez promenádu ​​od krásnej piesočnatej pláže "Bang Niang Beach". Niekoľko reštaurácií a obchodov cca. dosiahnuť 10 minút. Doba prenosu z letiska Phuket je cca. 90 minút.

Vybavenie: Novovybudovaný rezort má celkom 78 izieb rozmiestnených po celom komplexe. Medzi výhody patrí príjemná vstupná hala s recepciou, bezpečnostná schránka (zdarma) a internetový kútik (za poplatok). Hlavná reštaurácia s medzinárodnými a thajskými lahôdkami zabezpečuje fyzickú pohodu. Ochotné občerstvenie sa podáva v bare. V tropických záhradách si bazén s terasami na slnku pozýva na relaxáciu a odpočinok. Plážové lehátka, slnečníky a osušky sú k dispozícii zdarma pri bazéne.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojposteľová izba Superior: Izby (cca 47 m²) majú kúpeľňu a sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, SAT TV, malú chladničku (nenaplnené, len na vyžiadanie na mieste), príslušenstvo na prípravu kávy a čaju a balkón alebo terasa.
Dvojlôžková izba typu Deluxe: Dvojlôžkové izby typu Deluxe sa nachádzajú vo vilách a majú rovnaké vybavenie, sú o niečo menšie (asi 45 m²) a majú tiež župany.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB/HB: raňajky. Okrem toho polpenzia večera vo forme bufetu alebo ako menu (kvôli obsadeniu).

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii zdarma vo vstupnej hale.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
*******
Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Hotel je nevhodný pre ľudí s ťažkosťami s chôdzou.

Poznámka 2: 56/4 Moo 5, Bang Niang Beach,
Khukkhak, Takuapa OKRES;
Phang-Nga IAM RU
82190 Khao Lak/THAJSKO
006676429500
006676486843