Innahura Maldives Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Rezort "Innahura Maldives Resort" sa nachádza na atole Lhaviyani na Maldivách.

adresa:
Lhaviyani
Tel .: 960 662 0000
Fax: 960 662 0662

Vlastnosti:
Hostia majú k dispozícii aj službu práčovne. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s okolitým svetom. Suveníry z pobytu si môžete kúpiť v obchode so suvenírmi.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Klimatizované izby sú vybavené ventilátorom a kúpeľňou. Pre väčšie pohodlie, väčšina izieb má terasu, kde si môžete oddýchnuť. Niektoré ubytovacie jednotky majú krásny výhľad na more. Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu king. K dispozícii je trezor a písací stôl a za poplatok minibar. Štandardom je tiež príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Malé doplnky poskytujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu, TV a WiFi (bez poplatku). V kúpeľniach je sprchovací kút.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Ubytovanie ponúka plnú penziu a all inclusive ako rezervovanú stravu. Výhody all-inclusive pobytu zahŕňajú celý rad zariadení, ako je výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Pre malý a veľký hlad sú k dispozícii raňajky, obedy a večere.

Šport/Zábava:
Bezstarostné kúpanie sľubuje na bazén.Na slnenie pozývajú ležadlá.Rozmanitosť športov ponúka veľa rôznych športových aktivít v stredisku, ako napríklad:Tenis a plážový volejbal a za poplatok volejbal a rybárčenie.Hostia si môžu vybrať z množstva vodných programov, ako je windsurfing, plachtenie, katamarán a jazda na kajaku, a za poplatok šnorchlovanie a potápanie.Zariadenie ponúka rôzne športové aktivity vo vnútornom areáli, napr. posilňovňa a bedminton, ako aj platený stolný tenis a biliard.Kúpele s kúpeľmi, kozmetickým salónom a masážnymi procedúrami sú k dispozícii v rezorte.Počas večerných hodín si hostia môžu vychutnať živú hudbu.

Green Tax:
Upozorňujeme, že niektoré hotely v Maldivách zelenej dane z cca. USD 6, - je vyberaná na osobu a noc. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene ubytovania a platí sa hosťom na mieste v hoteli. (Zmeny vyhradené)

Dôležité Covid-19 Poznámka:
Upozorňujeme, že väčšina hotelov sú v súčasnosti zatvorený z dôvodu koronavírusy. V znovuotvorenie to môže poháňať obmedzenia a uzávierky v hotelových zariadeniach (napríklad kúpeľných zariadení, diskotéky), športové/voľný čas ponúka (napr telocvične, mini-kluby), stravovacie služby (napríklad reštaurácie, stravovanie a la carte miesto švédskych stolov) a vonkajšie priestory (napr ihrisko, bazény) prísť.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Extra domáci prevod:
Príspevok na batožinu pre tuzemské prevody sa môžu líšiť od príspevku na batožinu leteckej spoločnosti. Pre poplatky za nadváhu batožiny sa môžu vzťahovať príplatok.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.