Angler Apartments

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento malý a priateľský rodinný apartmánový hotel sa nachádza na západnom pobreží v meste Saint James. Turistické centrum Holetown s obchodmi je vzdialené asi 500 metrov. Hlavné mesto Bridgetown, vzdialené asi 1 km, je dostupné mestskou hromadnou dopravou (asi 150 m od autobusovej zastávky). V blízkosti sú reštaurácie a bary, ako aj múzeum Barbados, jaskyňa Harrison a svet Orchid World. Letisko je cca. 25 km.

Vlastnosti:
Hostia sú pozvaní na pobyt v jednom z 5 štúdií alebo v jednom zo 14 apartmánov.Apartmánový komplex ponúka lobby a recepciu.K vybaveniu patrí trezor a zmenáreň.Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch.K dispozícii je bezbariérové ​​zariadenie.Supermarket a ďalšie obchody sa môžu využiť na nákupy a prechádzky.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou ubytovania.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť.V prípade potreby môžu cestujúci zaparkovať svoje autá vo vlastnom aute.Kola môžu byť zaparkované v existujúcom sklepe.Medzi ďalšie vybavenie patrí platená služba hlídania detí, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa, kadernícky salón a mince.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).

Ubytovanie:
V izbách je kuchyňa a kúpeľňa; príjemné vnútorné prostredie je zaručené klimatizáciou.Vo väčšine izieb je štandardný balkón.Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king".K dispozícii je tiež trezor a minibar.Kuchynka má chladničku, sporák a zariadenie na prípravu čaju a kávy.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Niektoré doplnky prinášajú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu, televízie a rozhlasu.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.K dispozícii je tiež sušič vlasov.K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.Komplex ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Pre relaxáciu, pozývajú sa slnečníky pod slnečníkmi na terase.Športová ponuka ponúka veľa rôznych športových aktivít v ubytovaní, napríklad:Cyklistika/horská cyklistika, tenis, plážový volejbal, volejbal, minigolf, golf a jazda na koni.Vodné lyžovanie, windsurfing, tryskové lyžovanie, motorové člnkovanie, banánovanie, kanoistika, plachtenie, katamaránska plavba a potápanie sú tiež k dispozícii pre nadšencov vodných športov.Súčasťou apartmánového komplexu sú rôzne športové aktivity, ako stolný tenis, badminton, squash, jóga a aerobik, ako aj posilňovňa za poplatok.Po dlhom dni si hostia môžu oddýchnuť v kúpeľnom areáli, kde sa nachádza kúpele a solárium.Platená ponuka zahŕňa masáže.Mladí a starí cestovatelia majú možnosť zažiť zaujímavé zábavné programy.

Stravovanie:
K možnostiam stravovania patrí jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň, bar a krčma. Nefajčiarska reštaurácia s priestorom pre fajčiarov zabezpečuje fyzickú pohodu. Komplex ponúka prenocovanie vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie ako rezervovaných jedál. Kontinentálne raňajky zaručujú dobrý začiatok dňa. Na večeru si hostia vyberajú jedlá à la carte alebo si objednajú jedálny lístok. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.