Hilton Ras Al Khaimah Resort und Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hilton Resort bol otvorený v decembri 2006. Nachádza sa priamo na dlhej piesočnej pláži v strede Ras Al Khaimah. Ras Al Khaimah je najsevernejším z 7 Sheikdómov Spojených arabských emirátov. Ponúka krásu drsných hôr na jednej strane a jemnú piesočnatú pláž a jedinečné more na druhej strane. Veľké nákupné centrum je cca. 5 minút jazdy od hotela. Dubajské letisko je cca. 90 minút jazdy. Kyvadlová doprava (za príplatok) do Ras al Khaimah je k dispozícii denne a trikrát týždenne (za malý poplatok) môžete cestovať do mesta Dubaj.

Vybavenie: Hotel má pôsobivú lobby s recepciou a salónikom. Nájdete tu obchodné centrum a obchodnú pasáž, ako aj dve reštaurácie. Priestranný hotel má dve reštaurácie a dva bary, jeden vo vonkajšom a jeden vnútorný bar a ponúka aj izbovú službu. V komplexe sa nachádzajú štyri bazény s regulovanou teplotou. Plážové lehátka, vankúše, uteráky a dáždniky sú k dispozícii zadarmo. Tu je plážová reštaurácia, bar pri bazéne a kaviareň.

Ubytovanie: Hotel ponúka 151 luxusných vil, z ktorých väčšina má vlastnú terasu alebo balkón, z ktorej si môžete vychutnať nádherný výhľad na hory alebo more. K dispozícii je tiež 200 priestranných izieb. Väčšina z nich má balkón a ponúka aj výhľad na hory alebo more. Všetky izby sú komfortne zariadené a majú klimatizáciu, LCD TV, minibar, trezor, vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy a telefón.
Registrácia: 14:00, check-out: 12 hodín.

Stravovanie: Hotel ponúka polpenziu, ktorá zahŕňa raňajky a večere formou bufetu so širokým výberom národných a medzinárodných jedál.

Šport/Zábava: Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa je oázou relaxu. Ponúka veľa možností na aktívnu, ale aj relaxačnú dovolenku. Vo veľkom kúpeľnom priestore, ktorý stojí pred morom, je osem rôznych miestností na ošetrenie. Ponúkame Vám saunu, vírivku, turecký kúpeľ Haman, bazén a priestrannú parnú, fitness, aerobic a relaxačné miestnosti. K dispozícii je aj kadernícky salón. V plne vybavenej posilovni môžete naozaj zapnúť. K dispozícii je tiež možnosť vykonávať rôzne vodné športy (čiastočne za poplatok).

Deti: Pre deti je integrovaný detský bazén, detský bazén a detské ihrisko v plážovom klube.

Poznámka: Upozorňujeme, že hotely v Spojených arabských emirátoch všeobecne neposkytujú deťom samostatné lôžko. Deti do 12 rokov zostanú v posteli so svojimi rodičmi.

Všeobecné informácie: Vezmite prosím na vedomie, že SAE má samostatné právo rezervovať cestovanie s cestujúcimi do 21 rokov. Lt. Minimálny vek najmenej jedného účastníka musí byť preto 21 rokov. Ak sa to neberie do úvahy, hotel môže odmietnuť rezerváciu alebo registráciu v deň príchodu.

Upozorňujeme, že hotely v Spojených arabských emirátoch všeobecne neposkytujú deťom samostatné lôžko. Deti do 12 rokov majú pobyt v posteli rodičov. Ak potrebujete oddelené lôžko pre dieťa, obráťte sa na naše servisné stredisko.

Upozorňujeme, že v Spojených arabských emirátoch sa vyberá cestovná daň. Daň nie je zahrnutá do ceny zájazdu a musí ho zaplatiť zákazník priamo na mieste v hoteli.

Výška dane závisí od kategórie hviezdička/kľúč (národná kategória) v hoteli a vypočíta sa na osobu a deň.
Suma za izbu a noc:

1 * motely/hotely/apartmánov/strediska = 7 AED
2 */3 * hoteloch/apartmánov/zájazd = 10 AED
4 * hotely/apartmánov/zájazd = 15 AED
5 * hotely/apartmánov/zájazd = 20 AED

(AED Dirham =/sa môže zmeniť)

Poznámka ramadán

Upozorňujeme, že počas pôstu ramadánu
sa môžu vyskytnúť obmedzenia (napr. alkohol, jedlá len v interiéri, zábavný program).

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.