Crystal Family Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
Hotelový komplex sa nachádza na pláži Belek v regióne Belek Boğazkent. Je vzdialený približne 40 km od medzinárodného letiska Antalya (AYT) a približne 50 kilometrov od centra mesta Antalya.

adresa:
Bogazkent Mevkii
07500 Belek
Serik
Antalya
Tel .: 90 242 731 1050, 90 242 3220000
Fax: 90 242 7311080

Vlastnosti:
Hotel má celkom 372 izieb rozložených na 4 budovy s 5 poschodiami. K vybaveniu patrí lobby s recepciou a barom, konferenčná miestnosť, reštaurácia s vonkajšou terasou, à la carte reštaurácie, niekoľko barov, kaderníctvo, internetová kaviareň, TV miestnosť, diskotéka, rôzne malé obchody a priestranný bazén s dvoma tobogánmi (o hodinu). Plážové ležadlá, vankúše, plážové osušky a slnečníky sú k dispozícii bezplatne pri bazéne a na pláži. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
(cca 27m ²) Izby majú spálňu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, bezdrôtový internet (za poplatok), sušič vlasov.
Alternatívne sa nachádza aj na pozemnej strane s čiastočným výhľadom na more alebo na jedno použitie.
double Economy
Vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale typ izby je priradený samotným hotelom.
Rodinná izba/spoločná izba
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby ponúkajú možnosti spánku až pre štyri osoby. Ubytovanie je v dvojlôžkovej posteli a poschodovej posteli.
Voliteľne k dostaniu s bočným výhľadom na more.
Rodinná izba 2 spálne/izba Family 2 rooms/connecting doors
40 m²) V izbách sú 2 štandardné dvojlôžkové izby s prepojenými dverami.
Rodinná izba (2 miestnosti)
40 m²) Izby majú spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu spálňu s 2 samostatnými lôžkami a kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
Voliteľne k dispozícii s bočným výhľadom na more.
Junior Suite
(cca 58 m²) Izby zahŕňajú spálne, oddelenú obývaciu izbu a kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii špeciálna detská reštaurácia, samostatný detský bazén, mini klub (4-12 rokov) a juniorský klub (13-16 rokov) s starostlivosťou, detské ihrisko, detská zábava, opatrovanie detí (za poplatok).

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Ponúka tiež občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Šport/Zábava:
Zdarma: posilňovňa, tenis, basketbal, stolný tenis, aerobik, šípky a minigolf.
za poplatok: 2-pruhové bowling, biliard, hry na stanicu, stolný futbal, nákupné centrum.

Wellness:
Hotel ponúka kúpele s wellness centrom, saunou, hammamom. Vírivý bazén a masáže (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania môžu vstúpiť do Turecka až na 90 dní bez víz na obdobie 180 dní na turistické účely.

Rakúski občania potrebujú platenú vízum na vstup na turistické alebo obchodné účely, čo je najlepšie požadované on-line vopred a vytlačené.

Víza pre cestovný ruch a služobné cesty je potrebné vyžiadať a vytlačiť on-line pred odchodom cez "elektronický vízový systém". Turistické vízum je platné na 90 dní a môže byť predĺžené. Ďalšie informácie o elektronickom vízovom systéme nájdete na domovskej stránke tureckého generálneho konzulátu vo Viedni.

Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po období cesty.

Informácie pre zimnú sezónu:
Vezmite prosím na vedomie, že počas zimnej sezóny (okolo 15,10 až 15,05 hod.) Uskutoční sa viac opráv a renovácií. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je oznámená alebo len v krátkom čase.

Navyše v dôsledku počasia alebo nízkeho počtu návštevníkov nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity dostupné alebo len čiastočne dostupné.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.