Suite-Hotel Aqualuz

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Hotelové služby: Priamo v centre, fitness, kúpele, polpenzia

Preskúmajte blízke staré mesto Lagos alebo romantické zátoky na dlhých prechádzkach. Osviežujúce občerstvenie zaručuje ponor vo veľkom bazéne.

Poloha: Na okraji historického mesta Lagos s mnohými nákupných a zábavných podnikov. Krásna pláž Praia da Dona Ana je cca. 1 km, ostatné pláže ako napríklad Praia da Batata a Praia do Camilo v okolí.

Vybavenie: Moderné rastlín s listovej nádvorí, dva veľké bazény, slnečné terasy, lehátka, pool/snack bar. . Recepcia, bezdrôtový, reštaurácia a bar hviezdy: 4 Stars, 177 jednotiek, 4 poschodia, výťahy.

Obývacia: Premium štúdiá (ST, cca 40 m.), Kombinovaný obývacia izba/spálňa, klimatizácia, TV (26 palcov), kuchynský kút, kávovar, mikrovlnná rúra, sendvičovač, Wi-Fi, trezor. Kúpeľňa, WC, sušič vlasov. Balkón s výhľadom na bazén. Max. 2E
Apartmány typ B (APT, cca. 50 m²), oddelená spálňa, klimatizácia, TV (26 palcov), kuchynský kút, kávovar, mikrovlnná rúra, sendvičovač, Wi-Fi, trezor. Kúpeľňa, WC, sušič vlasov. Balkón, REDIAL. Pool View (ABP). Max 3E 1K.
Premium apartmány typ B (APB, cca. 50 m²), oddelenú spálňu, klimatizácia, TV (26 palcov), kuchynský kút, kávovar, mikrovlnná rúra, sendvičovač, Wi-Fi, trezor. Kúpeľňa, WC, sušič vlasov. Balkón s výhľadom na bazén. Max 3E 1K.

Jedlo a pitie: polpenzia: raňajky formou bufetu, večerný studený/teplý bufet/výber menu (v závislosti od využitia)
Raňajky: Raňajky formou bufetu
Prenocovanie

Wellness a fitness: Verejné profesionálny Health/Fitness Club (2100 metrov štvorcových)
Posilňovňa (cca 320 metrov štvorcových) s 37 kardio/Muskelaufbaugeräte
Fitness triedy (za poplatok)
Anglický hovoriaci osobný tréner (za poplatok)
2 športové vnútorné bazény (vyžaduje sa plavecký kryt)
Parný kúpeľ, sauna
Wellness masáže (za poplatok)
Kozmetický salón (za poplatok)

Pevná cena pre deti: 2 deti 2-5 rokov


Minis & Maxis: detský bazén
mini Club
detský zábavný
herňa