Grifid Hotel Arabella

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

CLUB ATMOSPHERE ... VEĽKÁ ALL INCLUSIVE PONUKA ... ŠPORTOVÁ PONUKA ...

Miesto:
V centre prímorského letoviska. Promenádná cesta vás zavedie na schodisko k piesočnatej pláži. Čas prepravy z letiska je cca. 45 až 80 minút.

Vlastnosti:
Hotel má celkovo 292 izieb, vleky, recepciu, TV miestnosť, internetový kútik (za poplatok), bezdrôtový prístup na internet v lobby a lobby baru (vrátane), reštaurácia s terasou, 3 a la carte reštaurácie (bulharské, Talianska reštaurácia s predstihom), barový salónik, kaviareň, obchod s logom Grifid, parkovisko (za príplatok). Vo vonkajšom priestore sú k dispozícii 2 bazény, z ktorých jedna je vybavená integrovaným vírivkou, bar pri bazéne. V bazéne sú zahrnuté plážové stoličky, vankúše, dáždniky, osušky. Na pláži sú na izbe 2 plážové stoličky a 1 slnečník.

Ubytovanie:
Izba Deluxe (A2-3G), cca. 25 m², s minibarom, klimatizáciou, trezorom, satelitnou televíziou, telefónom, Wi-Fi (v cene), vankúšovým menu, kúpeľňou s vaňou s integrovanou sprchou, WC, sušičom vlasov a balkónom s čiastočným výhľadom na more. Prípadne s priamym výhľadom na more (A1-3E) alebo ako hospodárska miestnosť (A2S), cca. 18 m², bez výhľadu na more, inak každý ako A2G, rezervovateľný. Rodinná izba typu A (A2-3F), cca. 30 metrov štvorcových, s veľkou obývacou izbou/spálňou, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, kozmetickým zrkadlom, balkónom a výhľadom na more, v opačnom prípade A2G. Rodinná izba typu B (A2-4D), cca. 41 m², 1 obývacia izba/spálňa a 1 samostatná spálňa, zariadenie na prípravu čaju a kávy, kozmetické zrkadlo, balkón alebo terasa s výhľadom na more, inak A2G.

Potraviny a nápoje:
All inclusive. Večer sa požaduje vhodné oblečenie. Pre mužov sú v reštauráciách a la carte povinné dlhé nohavice.

All Inclusive:
Bufet so zdravým rohom ". Večera tiež à la carte (bulharská, ázijská alebo talianska, s rezerváciou). Na jedlách voda, nealkoholické nápoje, čapované pivo a stolové víno. Miestne alkoholické nápoje, vybrané dovezené a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 v lobby bare a od 22:00 do 2:00 v salóniku baru. Neskoré raňajky à la carte od 10.00 do 12.00. Ranná a popoludňajšia káva, čaj, koláč a zmrzlina. V popoludňajších hodinách na občerstvenej terase hot dogy, kebaby, sendviče, hamburgery, pizze a krepy. 4x za 10 dní tematický bufet; 1x za 10 dní slávnostná večera. BBQ večery (júl a august). Minibar je naplnený vodou, nealkoholickými nápojmi a pivom každý deň.

zábava:
Denne meniace programy, večerné show alebo živá hudba.

Rodiny:
Integrovaný detský bazén s tobogánom, miniklub (4-12 rokov, denne, tematické dni), denná mini diskotéka, detská výstava (1x za 2 týždne), detské ihrisko. Obed a večera s detskými zábavnými programami, detské menu v a la carte reštauráciách. X-Box®. Babysitter služba (na vyžiadanie, za poplatok).

Info:
Kreditné karty: Mastercard, VISA; Jazyky služby: nemčina, angličtina, francúzština; Kategória krajiny: 4 hviezdičky.

Buchungshinweis:
Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.