Eurohostel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 1,5 hviezda

Miesto:
Hostel sa nachádza v centre mesta Helsinki v skutočne unikátnej štvrti mesta Katajanokka. Nachádza sa v tesnej blízkosti trhového námestia a je obklopený secesnými budovami. Atény, obchody a reštaurácie v centre mesta sú ľahko dostupné pešo, a trajekty v Štokholme a Tallinne sú len pár krokov od hostela. Železničná a autobusová stanica sú vzdialené asi 2 km a letisko Helsinki-Vantaa je vzdialené približne 18 km.

adresa:
Linnankatu 9
00160 Helsinki
Tel .: 358 9 6220470
Fax: 358 9 62204747

Vlastnosti:
25 jednolôžkových a 100 dvojlôžkových izieb ponúka hosťom komfort a pohodu. Recepcia je otvorená 24 hodín. Výťah vedie na väčšinu poschodí. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - úschovňa batožiny, trezor a práčovňa na mince. Bezdrôtové internetové pripojenie je dostupné vo verejných priestoroch (za poplatok). Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku hostela.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
K vybaveniu patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom má sušič vlasov. Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby.

Poznámka k dvojposteľové izby:
Dvojlôžkové izby môžu mať aj 2 oddelené postele.

Stravovanie:
Gastronomická oblasť ponúka jedáleň. Môžete si vybrať raňajky.

Šport/Zábava:
Za poplatok voľnočasové aktivity v dome je sauna.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.