Susesi Luxury Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza v meste Belek a má súkromnú piesočnatú/kamienkovú pláž (odporúčame kúpaciu obuv). Najbližšie mesto Antalya je cca. 40 km. Letiská: GZP cca. 146 km, AYT cca. 33 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 554 izieb rozložených na 5 poschodiach.V interiéri sa nachádza lobby, 24-hodinová recepcia, lobby bar, salónik, kaderníctvo, 14 vlekov, obchod, obchod a 12 barov, internetový kútik a WiFi (vo verejných priestoroch).K dispozícii je tiež niekoľko reštaurácií (ázijská, miestna, à la carte a talianska) s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Interiérový dizajn dopĺňajú sezónne vyhrievané krytý bazén s integrovaným detským bazénom.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne), integrovaný detský bazén, vodný tobogán a sezónny terasu.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú pripravené ležadlá, vankúše a dáždniky, ako aj uteráky (proti vkladu).Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžková izba: Izby sa nachádzajú v hlavnej budove a majú kúpeľňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, kúpací plášť, papuče, satelitnú LCD TV s hudobným kanálom, WiFi, klimatizáciu (centrálne ovládanú), minibar, trezor, telefón a balkón alebo terasu. Dvojlôžková izba s výhľadom na more za príplatok.

Veľké dvojlôžkové izby sú priestrannejšie a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby.

Dvojlôžková izba Deluxe (asi 40m2): majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a sú umiestnené v terasových blokoch. Dvojlôžková izba deluxe s výhľadom na more za príplatok.

Rodinný apartmán Triplex: Nachádza sa na 4. poschodí rodinných domov. Vo vstupnom priestore je obývacia izba, v 2. poschodí 2 spálne a na 3. poschodí ďalšia spálňa. Tretia spálňa je pre deti a nemá samostatný vchod, ale je prístupná cez miestnosť pod ňou. Každá izba má kúpeľňu alebo sprchu/WC s fénom, kúpací plášť a papuče, telefón a satelitnú TV. Z balkóna sa dostanete na schodisko do spoločenského bazéna

Rodinná izba, výhľad na bazén: Vybavená rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, ďalšie spálne a výhľad na bazén.

Suity: Apartmány sa nachádzajú aj v hlavnej budove a pozostávajú z dvojlôžkovej spálne a ďalšej obývacej izby na spanie/spanie, druhej kúpeľne, balkóna a druhej LCD TV so satelitným príjmom. Za príplatok si môžete objednať aj suity s výhľadom na more.

Ekonomické dvojlôžkové izby väčšinou zodpovedajú najlacnejšej kategórii izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Seniori (od 55 rokov): Seniorská izba pre účastníkov cestovania od 55 rokov rezervovateľná. Všetci účastníci cestovania musia mať požadovaný minimálny vek. Seniori sú zvyčajne vybavení ako štandardné izby. Ak je vek nesprávny, rozdiel musí byť zaplatený na mieste v hoteli

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Ultra All Inclusive: Raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, čerstvo vylisované ovocné šťavy od 10:00 do 19:00, turecké a medzinárodné občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva/čaj, pečivo a zmrzlina a polnočný bufet. Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, ako aj niektoré dovážané nápoje sú k dispozícii 24 hodín denne v príslušných otvorených baroch. Minibar je denne zásobovaný čipmi, pivom, nealkoholickými nápojmi a neperlivou vodou.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Mini klub pre deti vo veku 8 - 12 rokov
 - Baby Club pre deti vo veku 4 - 7 rokov
 - Integrovaný v bazéne detský bazén jednotlivých
 - Opatrovanie detí (za poplatok) a kočík
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- prípadne za poplatok: squash, aerobik, basketbal, biliard, šípky, stolný tenis, volejbal, posilňovňa, tenis

wellness:
- v prípade potreby za poplatok: masáže, sauna, wellness sprcha, relaxačná miestnosť, kúpele, špeciálne wellness balíčky, vírivka, hammam, turecký kúpeľ

Poznámka:


Upozorňujeme, že deti od 0 do 3 rokov sa neprijímajú na slávnostnú vianočnú a silvestrovskú gala večeru. Ak si rodičia prajú baysitter, musí byť rezervácia/registrácia vykonaná najneskôr do 24.12. v hoteli.

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
- bezbariérové ​​(na vyžiadanie)

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.