Z Hotels Side Town (ex: Hera Park)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v Side Kumköy, len 500 m od pláže. Centrum mesta je vzdialené asi 2 km. Nájdete tu množstvo reštaurácií, barov a obchodov. Letisko Antalya sa nachádza v cca. 63 km.

adresa:
Selimiye Mahallesi
Inonu Bulvari 7
Manavgat
bočné
Antalya
Tel .: 90 242 5245704

Vlastnosti:
Hotel má celkom 180 izieb rozložených na 16 budovách. K vybaveniu patrí lobby s recepciou. V reštaurácii sa podávajú miestne i medzinárodné jedlá a bary ponúkajú rôzne nápoje. K dispozícii je tiež bazén a krytý bazén. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne a na pláži zdarma. Vo vstupnej hale je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovanie je bezplatné v závislosti od dostupnosti. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
(cca 18 m²) Všetky izby majú spálňu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí sušič vlasov, televízia, telefón s priamou voľbou, trezor na prenájom, klimatizácia a minibar (za poplatok).
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste. Izby majú NO/N balkón/terasu.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.

Deti:
Pre našich mladších hostí je k dispozícii detský bazén a miniklub (4 - 12 rokov).

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Osviežujúce nápoje a miestne alkoholické nápoje sú k dispozícii v baroch cca. 10:00 - 23:00.

Raňajky: 7:00 až 9 hod
Neskoré raňajky: 09:00 - 10:00
Občerstvenie: 11:00 - 16:30
Obed: 12:30 až 14:00
Večera: 19:30 až 21:00

Upozorňujeme, že časy sa môžu líšiť.

Wellness:
Relaxujte v kúpeľnom centre (za poplatok) v saune alebo s utišujúcou masážou.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania môžu vstúpiť do Turecka až na 90 dní bez víz na obdobie 180 dní na turistické účely.

Rakúski občania potrebujú platenú vízum na vstup na turistické alebo obchodné účely, čo je najlepšie požadované on-line vopred a vytlačené.

Víza pre cestovný ruch a služobné cesty je potrebné vyžiadať a vytlačiť on-line pred odchodom cez "elektronický vízový systém". Turistické vízum je platné na 90 dní a môže byť predĺžené. Ďalšie informácie o elektronickom vízovom systéme nájdete na domovskej stránke tureckého generálneho konzulátu vo Viedni.

Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po období cesty.

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri príchode do hotela. V tomto prípade sa očakáva, že hotelieri na mieste zamietnu rezerváciu alebo zaúčtujú ďalší poplatok.

Informácie pre zimnú sezónu:
Upozorňujeme, že počas zimnej sezóny (okolo 15.10. - cca 15.05.) Prebiehajú ďalšie opravy a renovácie. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je alebo len oznámila v krátkej dobe. Vezmite prosím na vedomie, že spoločnosť JT Touristik nemá na tento účel žiadny vplyv.

Navyše v dôsledku počasia alebo nízkeho počtu návštevníkov nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity dostupné alebo len čiastočne dostupné.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.