MSC Meraviglia - Metropoly pobaltia so slov.sprievodcom

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Úvod

8-dňová okružná plavba


Perex

Výletná loď MSC MERAVIGLIA bola postavená v roku 2017. Exkluzívne ako jediná loď na mori hostí svetoznámy cirkus Cirque du Soleil. Kapacita lode je 5714 pasažierov a 1540 členov posádky. Celkovo má 19 palúb (z toho 14 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: dvojposchodová promenáda uprostred lode s 96 metrovou LED obrazovkou, MSC AUREA SPA wellness a fitnescentrum (sauny, masáže, vírivky, soľná jaskyňa,..), MSC YACHT CLUB (oddelená privátna časť lode s all inclusive službami, recepciou, reštauráciou, barom, bazénom, s priamym vstupom do spa), 4 bazény, 9 výriviek, akvapark s lanovou dráhou, kryté multifunkčné ihrisko (tenis, futbal, basketbal, volejbal), bežecká dráha, bowling, formula 1 simulátor, simulátor letu, videoherňa, minigolf, divadlo, 4D kino, diskotéka, kasíno, animácie, detské kluby a herne podľa veku (LEGO®, CHICCO®), knižnica, konferenčné miestnosti, internetový kútik, obchody, zdravotnícke centrum, 12 reštaurácií a 20 barov.


Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SATTV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou.24 hod. kajutový servis. Typy kajút: vnútorné kajuty, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity (všetky typy kajút pre 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj rodinné kajuty prepojené dverami pre 4 až 10 osôb. 


Stravovanie

Plná penzia (v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii).


Poznámka

Ceny uvedené v tomto cenníku sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Zmena programu vyhradená. 


Doprava

Letecká alebo individuálna. Viac informácií dostanete vo vašej CK.


1. deň

Kiel (Nemecko) odchod 19:00 h.
2. deň

Kodaň (Dánsko) príchod 08:00 h. - odchod 18:00 h.
3. deň

Na mori.
4. deň

Helsinki (Fínsko) príchod 12:00 h. - 18:00 h.
5. deň

Petrohrad (Rusko) príchod 07:00 h. - odchod 21:00 h.
6. deň

Tallinn (Estónsko) príchod 09:00 h. - odchod 18:00 h.
7. deň

Na mori.
8. deň

Kiel (Nemecko) príchod 07:00 h.