Costa Victoria - India - Maldivy

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Úvod

Výletná loď COSTA VICTORIA bola postavená v r. 1996 a zrekonštruovaná v r. 2018. Elegantná loď s moderným dizajnom a dôrazom na detaily poskytuje luxus a pohodlie. Kapacita lode je 2 394 pasažierov a 790 členov posádky. Celkovo má 14 palúb (z toho 12 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: fitnescentrum, salón krásy, 3 bazény (1 vnútorný), 5 víriviek, multifunkčné športové ihrisko (volejbal, basketbal,futbal, tenis), vonkajšia bežecká dráha, internetový kútik, divadlo, kasíno, konferenčné miestnosti,diskotéka, knižnica, obchody, kaplnka, detské kluby, videoherňa, 5 reštaurácií a 10 barov.


Perex

8-dňová okružná plavba.


Ubytovanie

Elegantné klimatizované kajuty sú vybavené SAT TV, mini barom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom vlasov, kozmetikou.24 hodinový kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s balkónom (pre 2 osoby), suity s oknom (pre 2 až 4 osoby) a mini suity s balkónom (pre 2 osoby).


Stravovanie

Plná penzia.


Poznámka

Ceny plavieb sú uvedené v eurách, pokiaľ nie je uvedené inak, a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Zmena programu vyhradená. Lodná spoločnosť si vyhradzuje právo na zmenu trasy (prístavov a časov kotvenia).


1. deň

Bombaj/ Mumbai (India) nalodenie poobede.


2. deň

Bombaj/ Mumabai (India) odchod 21:00 hod.


3. deň

Deň na mori.


4. deň

New Mangalore (India) príchod 07:00 hod - odchod 18:00 hod. 


5. deň

Cochin (India) príchod 08:30 hod - odchod 18:00 hod.


6. deň

Deň na mori.


7. deň

Male (Maldivy) príchod 07:00 hod.


8. deň

Male (Maldivy) vylodenie doobeda.