Costa Deliziosa - Kefalónia, Santorini, Mykonos

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Úvod

8- dňová okružná plavba


Perex

Výletná loď Costa Deliziosa bola postavená v r. 2010. Kapacita lode je 2826 pasažierov a 934 členov posádky. Celkovo má 16 palúb (z toho 14 pre pasažierov). Táto exkluzívna loď reprezentuje najmodernejší dizajn a veľkolepé tvary. K vybaveniu lode patrí: SAMSARA SPA wellness a fitnes centrum na 2 palubách s plochou 3500 m2 (sauny, masáže,Thalasso bazén, turecké kúpele, solárium), 3 bazény (1 so zaťahovacou strechou a veľkoplošnou obrazovkou), vírivky, tobogan, multifunkčné športové ihrisko (basketbal, futbal, volejbal, tenis), vonkajšia bežecká dráha, dráha pre kolieskové korčule, divadlo, disko, kasíno, konferenčné miestnosti, knižnica, internetová kaviareň, obchody, kaderníctvo, kozmetika, detské kluby a animácie, Playstation a Grand Prix simulátor, videoherňa, 18-jamkový golfový simulátor a areál s nasadenou trávou na golf, 4 reštaurácie a 11 barov.


Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou. Na vyžiadanie je možná detská postieľka. 24 hod. kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s balkónom a suity (pre 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty.


Stravovanie

Plná penzia.


Poznámka

Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Lodná spoločnosť si vyhradzuje právo a zmenu trasy (prístavov a časov kotvenia).


Doprava

Letecká, autobusová alebo individuálna. Viac informácií dostanete vo vašej CK.


1. deň

Benátky (Taliansko) odchod 18:00 hod.


2. deň

Deň na mori.


3. deň

Kefalónia (Grécko) príchod 08:00 hod - odchod 15:00 hod.


4. deň

Santorini (Grécko) príchod 09:00 hod - odchod 20:30 hod.


5. deň

Mykonos (Grécko) príchod 08:00 hod - odchod 17:00 hod.


6. deň

Katakolon/Olympia (Grécko) príchod 09:00 hod - odchod 14:30 hod.


7. deň

Bari (Taliansko) príchod 08:00 hod - odchod 14:00 hod.


8. deň

Benátky (Taliansko) príchod 09:00 hod.