MSC Seaside - Východný Karibik

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Úvod

8-dňová okružná plavba


Perex

Výletná loď MSC SEASIDE bola krstená v decembri 2017 v Miami. Táto inovatívna a elegantná loď poskytuje pohodlie a kvalitné služby na 15 palubách z celkového počtu 20. Kapacita lode je 5429 pasažierov a cca 1413 členov posádky. K vybaveniu lode patrí: exkluzívna privátna časť lode MSC YACHT CLUB na dvoch palubách s all inclusive službami (vlastná recepcia, 24 hod. služby komorníka, reštaurácia, panoramatický lounge bar, slnečná terasa s bazénom a vírivkami, privátny vstup do spa), rozšírené wellness centrum MSC Aurea Spa (fitnes centrum, sauny, masáže, Thalasso terapie, turecké kúpele, ľadová fontána, soľná jaskyňa, parné kúpele so svetelnou terapiou, štúdio krásy, barber shop), športová aréna (basketbal, tenis, futbal, volejbal, bežecká dráha), 4 bazény (1 so zaťahovacou strechou), 13 víriviek, vodný akvapark Forest Aquaventure park na dvoch palubách, ZIP line lanová dráha, 5 D kino, F1 simulátor, internetová kaviareň, knižnica, videoherňa, nahrávacie štúdio, vyhliadková sklenená plocha, detské kluby podľa veku (LEGO herňa, CHICCO herňa pre najmenších, teenage klub), divadlo, kasíno, diskotéka, nákupné centrum, konferečné miestnosti, 9 reštaurácií a 17 barov.


Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom (alebo vaňou), WC, sušičom na vlasy a kozmetikou. Dvadsaťštyrihodinový kajutový servis. Typy kajút: vnútorné bez okna (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s balkónom (pre 2 až 4 osoby) a suity s balkónom (pre 2 až 4 osoby), suity s vírivkou na terase (pre 2 až 5 osôb), grand suity s balkónom a dvoma kúpeľňami (pre 2 až 5 osôb). K dispozícii aj bezbariérové kajuty.


Stravovanie

Plná penzia (v cene voda, káva, čaj z automatov v bufetovej reštaurácii).


Poznámka

Ceny uvedené v tomto katalógu sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania tohto katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Poradie prístavov sa môže v jednotlivých termínoch líšiť. V roku 2021 loď kotví namiesto v Nassau (Bahamy) v prístave Puerto Plata (Dominikánska republika). Aktuálnu trasu na konkrétny termín dostanete vo Vašej CK. Zmena programu vyhradená. 


Doprava

Letecká. Viac informácií v CK.


1. deň

Miami (USA) odchod 17:00 h.


2. deň

Deň na mori.


3. deň

San Juan/Portoriko (USA) príchod 17:00 h. - odchod 01:00 h.


4. deň

Charlotte Amalie (Panenské ostrovy USA) príchod 07:00 h. - odchod 17:00 h.


5. deň

Deň na mori.
6. deň

Nassau (Bahamy) príchod 12:00 h. - odchod 20:00 h.


7. deň

Ocean Cay MSC privátny ostrov (Bahamy) príchod 09:00 h. - odchod 23:55 h.


8. deň

Miami (USA) príchod 07:00 h.