MSC Meraviglia - Mexiko,Belize,Honduras

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Úvod

8-dňová okružná plavba.


Perex

Výletná loď MSC MERAVIGLIA bola postavená v r. 2017. Exkluzívne ako jedna z dvoch lodí MSC hostí na svojej palube svetoznámy cirkus Cirque du Soleil. Kapacita lode je 5714 pasažierov a 1540 členov posádky. Celkovo má 19 palúb (z toho 14 pre pasažierov).K vybaveniu lode patrí: dvojposchodová promenáda uprostred lode s 96 metrovou LED obrazovkou, MSC AUREA SPA wellness a fitnes centrum (sauny, masáže, vírivky, soľná jaskyňa,..), MSC YACHT CLUB(oddelená privátna časť lode s all inclusive službami, recepciou, reštauráciou,barom, bazénom, s priamym vstupom do spa), 4 bazény, 9 výriviek, akvapark s lanovou dráhou, kryté multifunkčné ihrisko (tenis, futbal, basketbal, volejbal), bežecká dráha, bowling, formula1 simulátor, simulátor letu, videoherňa, minigolf, divadlo, 4D kino, diskotéka, kasíno, animácie, detské kluby a herne (LEGO®, CHICCO®), knižnica, konferenčné miestnosti, internetový kútik, obchody, zdravotnícke centrum, 12 reštaurácií a 20 barov.


Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou.24 hod. kajutový servis. Typy kajút: vnútorné kajuty, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity (všetky typy kajút pre 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj rodinné kajuty pre 4-10 osôb.


Stravovanie

Plná penzia (voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii z automatov).


Poznámka

Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Zmena programu vyhradená


Doprava

Letecká z Viedne, Budapešti alebo z Prahy. Viac informácií dostanete vo vašej CK.


1. deň

Miami (USA) odchod 17:00 h.


2. deň

Deň na mori.


3. deň

Costa Maya (Mexiko) príchod 08:00 h - odchod 17:00 h.


4. deň

Belize príchod 08:00 h - odchod 18:00 h.


5. deň

Roatan ostrov (Honduras) príchod 09:00 h - odchod 17:00 h.


6. deň

Deň na mori.


7. deň

Ocean Cay MSC privátny ostrov (Bahamy) príchod 09:00 h - odchod 23:55 h.


8. deň

Miami (USA) príchod 07:00 h.