Armadams

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento mestský hotel sa nachádza v paralelnej ulici pri Paseo Maritimo, v okrese Armadams, priamo v turistickom centre. V okruhu 200 m sa nachádza krásny prístav. Pláž Illetas je vzdialená asi 3 km. Hromadná doprava je vzdialená len 50 metrov. V cca. Na 5 km nájdete golfové ihrisko. V okruhu 300-1500 metrov nájdete obchody, reštaurácie, bary/krčmy, kluby a diskotéky. Letisko Palma de Mallorca je vzdialené viac ako 15 km.

adresa:
Marqués de la ceníte 34
07014 Palma de Mallorca
Tel .: 34 971 222121
Fax: 34 971 286276

Vlastnosti:
Postavený v roku 1945, tento hotel sa skladá z celkom 81 izieb rozložených na 7 poschodiach. Hotel má recepciu s nepretržitou prevádzkou s výmenou a výťahom. Hotel má TV miestnosť, herňu pre deti a klimatizovanú reštauráciu s vysokými stoličkami pre dojčatá. Hotel ponúka aj konferenčnú miestnosť. Vonku je k dispozícii bazén s bezplatnými stoličkami. Wi-Fi cez hotspot je bezplatný. Parkovanie je k dispozícii za poplatok v závislosti od dostupnosti. Malé domáce zvieratá do cca. 10 km sú v hoteli povolené s predstihom a za poplatok.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Komfortné izby majú vlastnú kúpeľňu so sušičom vlasov, telefónom s priamou voľbou, TV, rádiom, minibarom (za poplatok), klimatizáciou, ústredným kúrením a bezpečnému prenájmu.
Voliteľne k dispozícii na jedno použitie alebo na prístelke.
trojitý
S rovnakým vybavením ako dvojitý štandard, tento typ izby má tri lôžka.
zdieľané izby
Tento typ izby má až štyri lôžka s rovnakým vybavením ako štandardná dvojlôžková izba.
Dvojlôžková izba Superior
V opačnom prípade majú rovnaké vlastnosti ako dvojitý štandard, nadštandardné izby majú navyše zariadenie na prípravu kávy a čaju a sú priestrannejšie.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
Junior Suite
Tento typ izby má kombinovanú obytnú a spací priestor s rovnakou dekoráciou ako štandardná dvojlôžková izba.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že odteraz bude večera (s rezervovanou polpenziou) podávaná v susednej reštaurácii.

Šport/Zábava:
Medzi športové zariadenia patrí posilňovňa, šípky a biliard.

Wellness:
Kúpeľná časť ponúka saunu, vírivku a rôzne masáže za poplatok.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Ovládanie udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa na noc a osobu a DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30.04. cestovná daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa sa pobytová daň zníži o 50%.

1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * Plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR

1 * - 3 * Apartmán/Finca/Country Hotel = 2 EUR
Apartmán 3 * Plus = 3 EUR
4 * - 4 * Plus Apartmán = 4 EUR

Plavba lodí = 2 EUR

(Môžu byť zmenené)

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.