Saturn Palace Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
Hotel sa nachádza iba cca. 300 metrov od pláže. Po asi 20 kilometrov od mesta Alanya, kde si môžete prezrieť niektoré z pamiatok a nájsť mnoho obchodov, barov a reštaurácií. Antalya (AYT) letiska je asi 17 km ďaleko.


adresa:
Saturn Palace Resort
Kemeragzi Mevkii Lara
Antalya
Tel: 90242352 34 00
Fax: 90242352 31 46

Vlastnosti:
Hotel ponúka celkom 332 izieb.V recepcii je vstupná hala s recepciou, ktorá je otvorená 24 hodín.Reštaurácia a snack bar, v ktorom sa podávajú jedlá medzinárodnej a miestnej kuchyne pripravené z typických regionálnych surovín, zabezpečujú vašu pohodu.Vo večerných hodinách si môžete v bare vychutnať rôzne nápoje vrátane národných alkoholických nápojov, aby ste si oddýchli a ukončili svoj deň.K dispozícii sú tiež 3 vonkajšie bazény, kde nájdete ležadlá a slnečníky.Aj na pláži dostanete tieto bez akýchkoľvek poplatkov.Ďalej, tam je ideálny pre malý supermarket a rôzne iné malé obchody.Wi-Fi je k dispozícii zadarmo.Parkovanie nie je k dispozícii.Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby zahŕňajú spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí televízia, telefón, klimatizácia, Wi-Fi (zdarma), sušič vlasov.
Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more a pre jedno použitie.
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.
Dvojlôžková/Junior
Inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby štandardné, tieto izby sú trochu oko vybavuje priestrannejšie a kvality.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
rodinné izby
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby ponúkajú možnosti spánku až pre 4 osoby.
Rodinná izba 2 spálne/Duplex Room
Izby majú 2 izby, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.


Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladšie hostí je tu bazén samostatný detský, detské ihrisko a detský klub pre deti vo veku 4 až 12 rokov. Za poplatok je možné využiť stráženie detí.

Stravovanie:
All Inclusive Plus
Raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu. Počas dňa sa ponúkajú občerstvenie, káva/čaj a koláče. Miestne alkoholické nápoje sa podávajú od 10:00 do 24:00, nealkoholické nápoje sú k dispozícii 24 hodín, mini chladnička je naplnená nealkoholickými nápojmi a pivo pri príchode a denne sa dopĺňa.

Od 07:00 do 11:00: raňajky
Od 12:30 do 14:30: Obed
Od 19:00 do 21:30: Večera
00:00 až 01:00: Nočná Snacks

Miestne alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje sú k dispozícii v baroch v nasledujúcich časoch:

10:00 - 00:00: Aqua bare, Janus Snack Bar
8:00 do 1:00: Lobby Bar
23:00 až 02:00: Disco Bar

Upozorňujeme, že časy na mieste sa môžu líšiť od tých, ktoré tu uložené.

Šport a zábava:
Za príplatok hotel ponúka celý rad športových aktivít: fitnes, minigolf, tenis, aerobik, stolný tenis, plážový volejbal basketbal, biliard a šípky. Golfové ihrisko je vzdialené cca. 10 km ďaleko.

Wellness:
Relaxovať môžete vo voľnom parný kúpeľ a hammam. Ostatné kúpeľný areál ste schopní zdieľať poplatok. Tu je k dispozícii sauna a masáže sú k dispozícii.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania môžu vstúpiť do Turecka až na 90 dní bez víz na obdobie 180 dní na turistické účely.

Rakúski občania potrebujú platenú vízum na vstup na turistické alebo obchodné účely, čo je najlepšie požadované on-line vopred a vytlačené.

Víza pre cestovný ruch a služobné cesty je potrebné vyžiadať a vytlačiť on-line pred odchodom cez "elektronický vízový systém". Turistické vízum je platné na 90 dní a môže byť predĺžené. Ďalšie informácie o elektronickom vízovom systéme nájdete na domovskej stránke tureckého generálneho konzulátu vo Viedni.

Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po období cesty.

Informácie pre zimnú sezónu:
Vezmite prosím na vedomie, že počas zimnej sezóny (okolo 15,10 až 15,05 hod.) Uskutoční sa viac opráv a renovácií. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je oznámená alebo len v krátkom čase.

Navyše v dôsledku počasia alebo nízkeho počtu návštevníkov nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity dostupné alebo len čiastočne dostupné.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.