Saturn Palace Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
Hotel sa nachádza priamo na pláži Lara. V centre mesta Antalya s množstvom obchodných a zábavných zariadení sa dostanete po cca. 17 km. V blízkosti hotelových pravidelných dolmusových spojení.


adresa:
Saturn Palace Resort
Kemeragzi Mevkii Lara
Antalya
Tel: 90242352 34 00
Fax: 90242352 31 46

Vlastnosti:
Moderné rekreačné stredisko má celkovo 221 izieb rozmiestnených v dvoch budovách. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, posedenie, výťahy a lobby bar, rovnako ako bufet/à la carte reštaurácia (za poplatok), herňa, kadernícky salón, obchody, rovnako ako kúpeľné a beauty centrum. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza bazén s tobogánmi, slnečná terasa a snack bar pri bazéne. Na pláži plážový bar. Dáždniky, ležadlá a vankúše sú súčasťou bazénu a na pláži. V hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
(cca 28 m²) Izby sú vybavené spálňami, kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou a WC a balkónom alebo terasou. K vybaveniu patrí sušič vlasov, klimatizácia, telefón, televízia, bezplatné Wi-Fi pripojenie, zapožičanie trezorom a minibar (za príplatok).
Prípadne s bočným výhľadom na more, priamym výhľadom na more a možnosťou rezervácie.
Dvojlôžková izba Superior
(cca 40 m²) S rovnakým vybavením ako štandardná dvojlôžková izba, izby majú vírivku a sú priestrannejšie.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.
Rodinná izba / Junior Suite
S inými rovnakými funkciami ako štandardná dvojlôžková izba môžu izby spať 4 osoby.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
Rodinná izba (2 miestnosti)
(cca 38 m²) Izby majú 2 spálne, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
dvojpodlažný izba
40 m²) Izby majú 2 spálne, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Izby v otvorenom priestranstve sú rozdelené na 2 poschodiach, ktoré sú spojené schodiskami. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.

Deti:
Hotel ponúka miniklub (4-12 rokov) a juniorský klub (12-16 rokov) s nemeckou jazykovou starostlivosťou ráno a popoludní, detský bazén, detské menu a detské ihrisko. Na požiadanie je možné požiadať o stráženie detí za poplatok.

Stravovanie:
All Inclusive/All Inclusive Plus
Raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu. Počas dňa sa ponúkajú občerstvenie, káva/čaj a koláče. Miestne alkoholické nápoje sa podávajú od 10:00 do 24:00, nealkoholické nápoje sú k dispozícii 24 hodín, mini chladnička je naplnená nealkoholickými nápojmi a pivo pri príchode a denne sa dopĺňa.

Od 07:00 do 11:00: raňajky
Od 12:30 do 14:30: Obed
Od 19:00 do 21:30: Večera
00:00 až 01:00: Nočná Snacks

Miestne alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje sú k dispozícii v baroch v nasledujúcich časoch:

10:00 - 00:00: Aqua bare, Janus Snack Bar
8:00 do 1:00: Lobby Bar
23:00 až 02:00: Disco Bar

Upozorňujeme, že časy sa môžu líšiť.

Šport a zábava:
Hotel ponúka 1 tenisový kurt (svetlomet a zariadenie za poplatok), basketbal, volejbal, plážový volejbal, plážový futbal, stolný tenis, šípky, aerobik, telocvičňa, posilňovňa, turecké kúpele a sauna. Počas dňa sa ponúka animácia so športovými a hrami, večerný zábavný program a príležitostne živá hudba alebo turecký večer.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania môžu vstúpiť do Turecka až na 90 dní bez víz na obdobie 180 dní na turistické účely.

Rakúski občania potrebujú platenú vízum na vstup na turistické alebo obchodné účely, čo je najlepšie požadované on-line vopred a vytlačené.

Víza pre cestovný ruch a služobné cesty je potrebné vyžiadať a vytlačiť on-line pred odchodom cez "elektronický vízový systém". Turistické vízum je platné na 90 dní a môže byť predĺžené. Ďalšie informácie o elektronickom vízovom systéme nájdete na domovskej stránke tureckého generálneho konzulátu vo Viedni.

Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po období cesty.

Informácie pre zimnú sezónu:
Upozorňujeme, že počas zimnej sezóny (okolo 15.10. - cca 15.05.) Prebiehajú ďalšie opravy a renovácie. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je alebo len oznámila v krátkej dobe. Vezmite prosím na vedomie, že spoločnosť JT Touristik nemá na tento účel žiadny vplyv.

Navyše v dôsledku počasia alebo nízkeho počtu návštevníkov nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity dostupné alebo len čiastočne dostupné.

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri príchode do hotela. V tomto prípade sa očakáva, že hotelieri na mieste zamietnu rezerváciu alebo zaúčtujú ďalší poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.