Shanti Maurice - A Nira Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
Hotel Shanti Maurice sa nachádza na 14,5 hektároch tropických záhrad na juhu ostrova Maurícius v obci St Felix. Ponúka nádherný výhľad na hory a Indický oceán so svojimi koralovými útesmi. Je to asi 4 km od Grand Bay a cca. 50 km od Port Louis.

adresa:
Rivière des Galets
Chemin Grenier
Maurice
Mauritius
Tel .: 230 603 7200
Fax: 230 603 7250

Vlastnosti:
V luxusnom rezorte sa nachádza celkom 61 apartmánov a víl. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, internetový kútik (za poplatok) a rôzne butiky. K dispozícii sú tri reštaurácie, ktoré ponúkajú kulinárske špeciality. Reštaurácia Stars ponúka modernú kuchyňu a široký výber vín. Reštaurácia "Pebbles" ponúka výber autentickej miestnej a zdravej kuchyne. Hotel Fish & Rhum Shack sa nachádza priamo na pláži a podáva miestne špeciality z rýb a rôzne pivá z miestneho pivovaru. V krásne upravených záhradách nájdete bazén so slnečnou terasou.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Junior Suite s výhľadom na more
(cca 81 m²) Apartmány sa nachádzajú vo vilových budovách so 4 bytovými jednotkami. Okrem veľkej spálne patrí kúpeľňa/WC a šatne. K vybaveniu patrí plazmová TV, DVD prehrávač, make-up a toaletný stolík a prístup na internet. Suity na prízemí majú priamy prístup na pláž a vonkajšiu dažďovú sprchu. Suity na prvom poschodí majú veľké balkóny s výhľadom na Indický oceán.
vila (Luxusná vila )
(cca 208 m²) Priestranné vily majú spálňu s šatňou, kombinovaný obývací priestor a kúpeľňu s vonkajšou sprchou, ako aj záhradu so slnečnou terasou a bazén.
Vila 2 spálne
(cca 500 m²) Táto vila nenecháva nič, čo by ste si želali. Má 2 spálne, každú s kúpeľňou a šatňou a obývaciu izbu. Ďalej je tu záhrada so slnečnou terasou a cca. K dispozícii je bazén s rozlohou 54 m² s integrovanou vírivkou.
Villa Superior (Shanti Villa)
(cca 800 m²) Vila Shanti ponúka dokonalé súkromie a je jednou z najprestížnejších víl v krajine. Má dve spálne, obývaciu izbu a 3 kúpeľne. K dispozícii je aj miestnosť pre komorníka. Vonku sa nachádza záhrada so slnečnou terasou a cca. Bazén s rozlohou 54 m² s integrovanou vírivkou a vonkajšou dažďovou sprchou.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
KIDS Club "Les Petits Dodos" je zdarma pre deti od 3 do 12 rokov. (Deti musia byť bez plienok.) Klub je cca. Otvorený pre mladších hostí od 08:00 do 21:00. Za poplatok je možné stráženie detí.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete si pomôcť s bohatou raňajkami formou bufetu (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Šport a zábava:
Bez poplatku, v závislosti od dostupnosti: tenis, fitnes centrum, jóga, vodný aerobik, putting green, nemotorizované vodné športy, ako napríklad pádlo, kajak, vybavenie na šnorchlovanie, windsurfing.
Za poplatok podľa dostupnosti: kúpeľné procedúry. Potápanie, hlbokomorský rybolov. 18 jamkové golfové ihrisko "Avalon Golf Estate" cca. 25 minút (od 01.07.2017 v cene). Rôzne výlety.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.