Astron

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Nachádza sa v Kos City, ca. 300 metrov od verejných kamienkovej pláže "Averof" (kúpacia obuv odporúča sa) preč. To je prístupný po ceste. Najbližšie zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých málo krokoch. Za rohom je supermarket a niekoľko obchodov sú k dispozícii. Najbližšie zaujímavosťou je múzeum (450 metrov). Do centra mesta je v dochádzkové vzdialenosti. Autobusová zastávka je priamo pred hotelom. Najbližšie mesto sa nachádza asi Kos. 50 metrov. Letisko: KGS avg. 25 km ďaleko.

vybavenie:
Existujúce hlavnej a susedné budovy, hotel má 80 izieb rozloží na 3 podlažiach.Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, bezpečnostnú schránku (za poplatok), lobby bar, salónik, 2 výťahy a 2 bary a WiFi (vo verejných priestoroch).K dispozícii je tiež TV miestnosť s plochou obrazovkou, satelitnou TV a miestnymi kanálmi.K vybaveniu patrí reštaurácia s terasou a klimatizácia.Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá.Bazén zahŕňa bazén a samostatný detský bazén.K dispozícii je aj vírivka.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Hostia hotela môžu využívať slnečníky, lehátka a vankúše pri bazéne.Ležadlá, vankúše a slnečníky sú k dispozícii na pláži za poplatok.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou, vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, prístupom na internet (za príplatok), telefónom, trezorom, minibarom, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju, hudobným systémom alebo rádiom a balkónom. Klimatizácia je individuálne nastaviteľná. Izby majú výhľad na bazén.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Raňajky

Deti (v závislosti od sezóny):
- samostatný detský bazén pri bazéne
- Vysoké stoličky

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Môžu byť účtované poplatky: Požičovňa bicyklov

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard
 - parkovanie

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že v Grécku od 01.01.2018 bude účtovaná cestovná daň.
Vypočíta sa podľa klasifikácie (národnej kategórie) hotela:
1 * a 2 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc cca. 0,50 EUR
3 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc cca. 1,50 EUR
4 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc cca. 3 EUR
5 * hotely/ubytovanie je daň za izbu za noc cca. 4 EUR
Turistická daň sa platí priamo v hoteli. (Zmeny vyhradené)

Poznámka:
Upozorňujeme, že pri návrate z Grécka môžu byť vykonané pasové kontroly. Mali by ste mať so sebou platnú identifikačnú kartu a/alebo pas.