Oasis

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Pláž je vzdialená cca. 350 m od cesty oddelenej od hotela. Reštaurácie a bary sú v bezprostrednej blízkosti. Centrum mesta Rethymnon je v cca. Vzdialenosť je vzdialená 12 km verejným autobusom. Prevodný čas z letiska Chania je približne 75 až 120 minút, z Heraklionu cca. 80 až 130 minút.

Vybavenie: Hotel sa skladá z hlavnej budovy a susediacej budovy a má 31 izieb a jedno poschodie.Interiér zahŕňa lobby, recepciu, trezor, lobby bar a bar, rovnako ako Wi-Fi (vo verejných priestoroch).K dispozícii je tiež TV miestnosť so satelitnou TV a plochou obrazovkou.K vybaveniu patrí reštaurácia s terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Bazén zahŕňa bazén.Vonkajší komplex má terasu.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Hoteloví hostia môžu využívať lehátka a slnečníky pri bazéne.Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii na pláži za poplatok.

Ubytovanie: Dvojlôžková izba (A1-3B): s kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, WC, SAT-TV, Mink chladničkou, trezorom na prenájom, sušičom vlasov. Klimatizácia za poplatok (pre všetkých hostí vrátane). Balkón a výhľad na more.

Jedlo a pitie: Raňajky, polpenzia alebo all inclusive. Všetky jedlá sú podávané formou bufetu. Na obed a večeru sa podávajú aj hlavné jedlá pri stole.

All Inclusive: Nealkoholické a miestne alkoholické nápoje od 10:00 do 22:00. Občerstvenie od 12:00 do 16:00. Káva a čaj od 16:00 do 18:00.

Info: Kategória krajiny: 3 hviezdičky