Capannelle Roma

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento konferenčný hotel sa nachádza na takmer jedinečnom mieste v Ríme, s výhľadom na staroveké rímske "Villa Quintili" a na rímske hrady, len 25 minút od Vatikánu a Španielskych schodov. Golfové ihriská "Acqua Santa" a Hippodrome "Capannelle" sú vzdialené len pár minút. Je strategicky dobre napojený na sieť verejnej dopravy cez autobus 654. Hotel ponúka aj kyvadlovú autobusovú dopravu do centra mesta a do stanice metra (2 km). Letisko Ciampino je ľahko dostupné autom.

adresa:
Via Siderno 37
00178 Rím
Tel .: 39 06 710600
Fax: 39 06 71060640

Vlastnosti:
Hostia môžu pohodlne zostať v jednom z 6 apartmánov alebo v jednom z 246 dvojposteľových izieb.Výťah vedie na väčšinu poschodí.Zariadenie sa skladá z úschovne batožiny a bezpečnostnej schránky.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Hotel má zariadenie s bezbariérovým prístupom.Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.Ak chcete zaparkovať svoje auto, cestujúci nájdu garáž a parkovisko.Medzi ďalšie služby patrí služba opatrovania detí, požičovňa áut, izbová služba a práčovňa.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.Prednášky, prezentácie alebo stretnutia sa môžu konať v jednej z 9 konferenčných miestností.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén ponúka príjemné potešenie z kúpania. K dispozícii je aj slnečná terasa. Hostia majú na výber rôzne rekreačné možnosti, vrátane tenisu, golfu, posilňovne a kúpeľov.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Poznámka k dvojposteľové izby:
Dvojlôžkové izby môžu mať aj 2 oddelené postele.

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že miestna daň je účtovaná. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Mestská daň sa zakladá na hotelovej kategórii a počíta sa na noc a osobu.

1 * a 2 * hotel = 3 EUR
3 * hotel = 4 EUR
4 * hotel = 6 EUR
5 * hotel = 7 EUR

(Môžu byť zmenené)

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.