Land of Paradise Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel je vzdialený asi 300 metrov od pláže. Mesto Alanya je po cca. 20 km. Letisko Antalya (AYT) je vzdialené približne 105 km.

adresa:
Gölcük cad. 11/A
Turkler Mah
07407 Alanya
Antalya
Tel .: 90 2423500539

Vlastnosti:
Útulný hotel má 250 izieb. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou, konferenčné miestnosti, prenájom trezorov, požičovňa áut a mini-market (za poplatok). Reštaurácia ponúka miestne špeciality. Súčasťou hotela je aj lobby bar a bar pri bazéne. Wi-Fi pripojenie na internet v hoteli je bezplatné. Vo vonkajšom areáli s krásnymi záhradami nájdete bazén. Plážové ležadlá, vankúše, slnečníky a osušky sú k dispozícii pri bazéne a na pláži za poplatok. Parkovanie je k dispozícii za poplatok v závislosti od dostupnosti. V hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby zahŕňajú spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí televízia, telefón, klimatizácia, Wi-Fi (zdarma), sušič vlasov.
Standard Single Room
S inak rovnakým vybavením ako dvojitý štandard, izby sú o niečo menšie a na použitie osoby zarovnané.
Rodinná izba 2 izby
Izby majú 2 izby, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Hostia si môžu tiež vychutnať občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestny alkohol v bare pri bazéne, snack bare a lobby bare od 10:00 do 00:00.

Raňajky od 7:00 do 10:00
Neskoré raňajky od 10:00 do 10:30
Gözleme od 11:00 do 12:30
Obed od 12:30 do 14:00
Občerstvenie od 12:00 do 16:00
Káva/variť od 16:00 do 16:30
Večera od 19:00 do 21:00
Nočná polievka od 23:00 do 24:00

Upozorňujeme, že tieto časy sa môžu líšiť.

Šport/Zábava:
Buďte aktívny v športe so stolným tenisom, boccia, šípkami a volejbalom (zdarma). Okrem toho ponúka pestrý zábavný program zábavu.

Wellness:
Nechajte sa hýčkať vo wellness a wellness centre so saunou, hammamom a masážami (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania môžu vstúpiť do Turecka až na 90 dní bez víz na obdobie 180 dní na turistické účely.

Rakúski občania potrebujú platenú vízum na vstup na turistické alebo obchodné účely, čo je najlepšie požadované on-line vopred a vytlačené.

Víza pre cestovný ruch a služobné cesty je potrebné vyžiadať a vytlačiť on-line pred odchodom cez "elektronický vízový systém". Turistické vízum je platné na 90 dní a môže byť predĺžené. Ďalšie informácie o elektronickom vízovom systéme nájdete na domovskej stránke tureckého generálneho konzulátu vo Viedni.

Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po období cesty.

Informácie pre zimnú sezónu:
Vezmite prosím na vedomie, že počas zimnej sezóny (okolo 15,10 až 15,05 hod.) Uskutoční sa viac opráv a renovácií. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je oznámená alebo len v krátkom čase.

Navyše v dôsledku počasia alebo nízkeho počtu návštevníkov nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity dostupné alebo len čiastočne dostupné.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.