Pestana Bahia Praia Nature & Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza priamo na pláži lávového jazera Agua do Alto. Centrum obce je vzdialené viac ako 1 km, ďalšie obchody, bary a reštaurácie nájdete v meste Vila Franca do Campo, ktoré je vzdialené 3 km. Ponta Delgada je vzdialený asi 20 km a letisko Nordela (PDL) je vzdialené asi 25 km.

adresa:
Praia de Baía D'Alto
9680 Vila Franca do Campo
Tel .: 351 296 539130

Vlastnosti:
Plážový hotel má celkom 85 izieb. K vybaveniu patrí 24-hodinová recepcia, lobby, výťah a salónik s TV kútikom. Reštaurácia ponúka miestne špeciality. V krásnom vonkajšom areáli sa nachádza bazén so slnečnou terasou. U bazéna a na pláži za poplatok sú k dispozícii uteráky, slnečníky a ležadlá. Bar pri bazéne ponúka množstvo nápojov. Wi-Fi v hoteli je k dispozícii za poplatok. Parkovanie je k dispozícii za poplatok v závislosti od dostupnosti. Zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Dvojposteľová izba Standard/Dvojlôžková izba Classic/Dvojlôžková izba Deluxe
(cca 30 m²) Izby sú vybavené spálňami a kúpeľňou so sprchou alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, bezdrôtový internet (za príplatok), sušič vlasov.
Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more alebo na výlučné použitie.
Standard Single Room
(asi 30 m²) Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby sú o niečo menšie a pre použitie osoby.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
Junior Suite
(cca 48m²) Inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby junior suity sú priestrannejšie a navyše majú posedenie.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Raňajky
Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Šport a zábava:
Hotel ponúka nasledujúce služby: telocvičňa, tenisový kurt, biliard a stolný tenis (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.