Emotions by Hodelpa Playa Dorada

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza priamo na jednej z najkrajších pláží Playa Dorada. Do centra Puerto Plata s množstvom obchodných a zábavných zariadení sa dostanete po cca. 5 km. Vzdialenosť do letiska Puerto Plata je vzdialená asi 7 km.

Vybavenie: Hotel Emotions by Hodelpa Playa Dorada ponúka celkovo 413 izieb s lobby s 24-hodinovou recepciou, plesom, nočným klubom, kasínom, 6 reštauráciami a plážovým klubom. Vonku sa nachádza bazén so slnečnou terasou. Lehátka sú k dispozícii zadarmo pri bazéne. Na pláži sú postele, ležadlá a slnečníky na Bali.

Ubytovanie: Komfortné a moderné izby Superior majú vlastnú kúpeľňu, a/c, telefón, TV, WLAN (za poplatok), minibar, prenájom bezpečné a balkón alebo terasu. Priestranné suity majú samostatnú spálňu a kuchynský kút s mini chladničkou s rovnakým vybavením ako nadštandardné izby.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, rovnako ako všetky miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v inzerovanej dobe.

Šport/Zábava: Bezplatne: Večer môžete využiť telocvičňu, tenis, animáciu a zábavný program so živými vystúpeniami.
Za poplatok: kúpeľná oblasť so saunou, vírivkou, masážou a rôznymi procedúrami a golfom v okolí.

Deti: Mini klub.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().