Talk Of The Town Hotel & Beach Club

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza iba naproti ulici od pláže Surfside a 10 minút chôdze od centra Oranjestadu - hlavného obchodného a nákupného centra Aruba. Miesto je ideálne pre obchodných cestujúcich a turistov, ktorí hľadajú pokojnú relaxáciu. Hotel sa nachádza asi 1 km od medzinárodného letiska Queen Beatrix.

Vlastnosti:
"Talk of the Town" ponúka 50 dvojlôžkových izieb, ako aj 12 apartmánov. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. Hostia hotela majú k dispozícii 24-hodinovú bezpečnostnú službu, práčovňu, konferenčnú miestnosť a detektor dymu. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu vonku. Ak prídete so svojím vlastným autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
V izbách je kuchyňa a kúpeľňa; príjemné vnútorné prostredie je zaručené klimatizáciou.Medzi základné vybavenie väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva pozrieť.Izby majú posteľ typu "king" a rozkladaciu pohovku.K dispozícii sú prístelky.K dispozícii je tiež trezor.K dispozícii je tiež chladnička, mini chladnička, mikrovlnná rúra a zariadenie na prípravu čaju a kávy.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV, rádio, budík a WiFi.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.Apartmánový hotel ponúka rodinné izby a izby pre nefajčiarov.

Šport/Zábava:
Športové a zábavné zariadenia hotela sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. Vonkajší bazén je ideálnym miestom pre aktívny odpočinok alebo pravidelnú akvakultúru. Na slnečnej terase sú vám k dispozícii pohodlné ležadlá a slnečníky. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Okrem hydroterapie ponúka ubytovanie bezplatné potápanie vo voľnom čase.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň, raňajkovú miestnosť a bar. Na raňajky si hostia môžu vychutnať bohatý bufet. Na obed a večeru si môžete vybrať rôzne jedlá à la carte.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú prijímané v apartmánovom hoteli: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.