Ada Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel, zrekonštruovaný v roku 2014, sa nachádza priamo na malej zátoke a ponúka nádherný výhľad na otvorené more a hory zároveň. Objekt je cca. 5 km západne od mesta Girne, kde nájdete množstvo nákupných a zábavných zariadení, ako aj barov a reštaurácií. Letisko Ercan sa nachádza v cca. Vzdialenej 44 km.

Vybavenie: Celkom 91 izieb je rozmiestnených na 5 poschodiach. Vo vstupnej hale je recepcia, lobby, WLAN/internetový kútik (zdarma) a výťahy. Hotel má reštauráciu s tureckou a medzinárodnou kuchyňou, ktorá má tiež terasu a bar. Okrem toho sa nachádza kúpeľné a wellness centrum, zmenáreň a lekára (za poplatok). Vonkajší priestor má bazén so slnečnou terasou a snack bar.

Ubytovanie: Moderné štandardné izby majú jednu dvojlôžkovú alebo dve samostatné lôžka, vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, SAT TV, WLAN (zadarmo), minibar (s poplatkom), trezor a francúzsky balkón. Tie je možné objednať aj ako jednolôžková izba.

Stravovanie: Raňajky alebo polpenzia je možné rezervovať. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Zábava: Bezplatne: Animácia deň a večer.
Za poplatok: sauna, turecké kúpele a masáže a ďalšie procedúry v kúpeľnom a wellness centre.

Deti: bazén a ihrisko pre deti.

Poznámka: Upozorňujeme, že od 20.02.2019 sa v priestoroch hotela uskutočňujú dekoratívne práce o.ae. Tieto práce budú na spodných podlažiach diela sa očakáva v apríli 2019 (od februára 2019)

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().