Sunway Georgetown

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel má vynikajúcu polohu v rušnej historickej štvrti Georgetown v centre mesta Penang. Ste v dosahu hlavných atrakcií mesta Penang, nákupných štvrtí a okresu vlády - miesta, kde sa koncentruje kultúra, administratíva a podnikanie. Cesta k Khoo Khongsi trvá cca. 15 min. Cesta na pláž Batu Ferringhi trvá približne 25 minút, ako aj do chrámu Kek Lok Si a asi pol hodiny od hotela sa nachádza továreň na batiku.

adresa:
33 Nový pruh
Georgetown
10400 Penang
Tel .: 60 4 229 9988
Fax: 60 4 228 8899

Vlastnosti:
Hotel ponúka hosťom 249 izieb. Ubytovanie ponúka lobby a recepciu. Jednotlivé poschodia sú ľahko dostupné výťahom alebo schodmi. Medzi rôzne zariadenia a služby patrí hotelový trezor, zmenáreň, platená služba stráženia detí, izbová služba, služba prania bielizne a konferenčná miestnosť. Vo verejných priestoroch môžete využívať Wi-Fi pripojenie na internet. Dom má bezbariérové ​​zariadenie. Suveníry z pobytu si môžete kúpiť v obchode so suvenírmi. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku hotela.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia pre príjemné vnútorné prostredie.K dispozícii sú prístelky.K dispozícii je tiež trezor, minibar a písací stôl.K dispozícii je tiež mini chladnička a čaj/kávovar.Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované komfortným vybavením, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi.Hostia budú mať tiež pantofle v ich ubytovaní.Kúpeľne majú sprchu a vaňu.Pre každodenné používanie sú k dispozícii sušič vlasov a župany.Ubytovanie ponúka rodinné izby a izby pre nefajčiarov.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň, kaviareň a krčma. Raňajky, obed formou bufetu alebo formou menu a švédskych stolov alebo menu večere sú chutné a pestré.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén je ideálny pre aktívny odpočinok alebo pravidelné aquatraining. K dispozícii sú rôzne zariadenia vrátane posilňovne, biliardu, šípok, kúpeľných a masážnych procedúr.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.