Grand Riviera Princess

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel Grand Riviera Princess sa nachádza priamo na jemnej bielej piesočnej pláži Riviera Maya. Početné nákupné a zábavné možnosti sú v cca. 10 km Playa del Carmen. Medzinárodné letisko v Cancúne je cca. Vzdialenej 50 km.

Vybavenie: Hotel pozostáva z celkom 672 izieb a apartmánov.K vybaveniu patrí veľká a dobre osvetlená lobby s recepciou, internetový kútik (za poplatok), rôzne obchody, divadlo a nočný klub.K dispozícii sú 2 reštaurácie formou bufetu, ktoré ponúkajú celkom 8 reštaurácií a la carte, ktoré ponúkajú taliansku, španielsku, švajčiarsku, ázijskú, mexickú a intercionálnu kuchyňu, rovnako ako gril a morskú reštauráciu (niektoré reštaurácie za poplatok) a 11 rôznych barov.V dobre udržiavanej záhrade je veľká bazénová krajina s 9 bazénmi pre dospelých a 4 pre deti.Niektoré bazény sú vybavené vírivkou.Plážové lehátka, dáždniky a osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži.

Ubytovanie: Zostaňte vo vkusne zariadených apartmánoch s vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, stropným ventilátorom, telefónom, satelitnou LCD TV, žehliacou súpravou, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, minibarom (denné doplnenie vodou, nealkoholickými nápojmi a pivom) Balkón alebo terasa.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie, kávu/čaj a sušienky, rovnako ako miestne alkoholické a nealkoholické nápoje neustále.

Šport/Zábava: Bezplatne: fitness, tenis, viacúčelové športové ihrisko a lukostreľba (viac ako 18 rokov). Vodné športy bez motora. Počas dňa a vo večerných hodinách je tu animačný a zábavný program. Za poplatok: masáže a procedúry v kúpeľnom areáli. Motorové vodné športy je možné objednať na pláži s miestnymi poskytovateľmi.

Deti: Mini klub (4 - 12 rokov), mini disco a detský bazén.

Všeobecné informácie Mexiko: Vezmite prosím na vedomie, že od 01.01.2017 bola v destinácii Cancún/Riviera Maya vyúčtovaná daň za storno/mestskú daň. Suma je v súčasnosti 20, - MXN (približne 1, - EUR) a je vypočítaná na izbu a noc. Poplatok nie je zahrnutý v cene pobytu a musí byť zaplatený priamo hotelu. (Zmeny vyhradené)

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().