Wave Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento moderný prázdninový komplex sa nachádza priamo na piesočnatej pláži medzi mestami Pomorie a Acheloy, kam sa dostanete za pár minút taxíkom. Hotel sa nachádza len 15 km od letiska Burgas, 10 km od Slnečného pobrežia a Nessebaru.

Vybavenie: Wave Resort má 426 luxusných izieb rozložených na šiestich poschodiach. V štýlovej vstupnej hale nájdete recepciu, príjemné posedenie a lobby bar, nový hotel je štýlový a elegantne zariadený s jemným interiérom. Prírodné stavebné materiály, ktoré sú integrované v každom detaile, prispievajú k harmonickej nálade.
K ďalším zariadeniam patrí hlavná reštaurácia s terasou, 3 a-la-carte reštaurácie (bulharská, ázijská, talianska), bistro bar, plážový bar a bar pri bazéne. K dispozícii je celkom 7 bazénov: Hlavný bazén, Semi-Olympic bazén, Adult & Infinity Pool, Lagoon bazény, detský bazén, krytý bazén a detský krytý bazén. Aquapark s 4 šmýkačkami pre dospelých, 3 šmýkačky pre deti z detského zariadenia Aquaturm a 22 vodnými prvkami v parku "Spray Park" vás pozývajú na zábavu. Plážové ležadlá a slnečníky sú zahrnuté v bazénoch, ako aj na súkromnej hotelovej pláži. Vedľa aquaparku je amfiteáter pre večerné akcie.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: nachádza sa od 2. do 5. poschodia. Veľmi priestranný apartmán s rozlohou 48 m2. Všetky izby sú nové a moderne zariadené a zariadené impozantným interiérom, ktorý je vybavený manželskou posteľou, prístelkou alebo kreslom. Kúpeľňa so sprchou/WC, trezor, minibar, telefón, súprava na prípravu kávy/čaju, klimatizácia, veľký balkón (10 m²) s relaxačným nábytkom, čelný výhľad na more (DM) (obsadenosť: dospelí najmenej 2 až max. 3)
Rodinná izba výhľad na more: 48 m², ktorá sa nachádza v 2. až 5. poschodí a pozostáva z 2 prepojených izieb. Vybavenie izieb ako dvojlôžková izba, jedna spálňa, manželská posteľ a kreslo, v 2. spálni 2 samostatné lôžka. Kúpeľňa so sprchou/WC. Slnečný balkón terasa (cca 10m2) s relaxačným nábytkom a výhľadom na more (FM2/3) (obsadenosť: dospelí aspoň 3 - maximálne 4 osoby)
Mezonetový výhľad na more: v 5. poschodí, celková plocha 95 m2, izby ako v dvojlôžkovej izbe, v prízemí je spálňa s jedným lôžkom, kúpeľňa so sprchou/WC a obývacia izba s jedálenským kútom. Vnútorné schodisko vedie do horného poschodia, tu je hlavná spálňa s manželskou posteľou, ďalšia spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne so sprchou/terasou s relaxačným nábytkom a panoramatickým výhľadom na more. (Obsadenosť: dospelí najmenej 4 až 5 detí do 1 alebo dospelých do 4 detí do 2 rokov)
Juniorsuite Meerblick: 2-6. Poschodie, cca 43qm, vybavenie izieb ako dvojlôžková izba, vybavené 1 manželskou posteľou, pohovkou a kreslom. Kúpeľňa so sprchou/WC, balkón terasa s relaxačným nábytkom a priamym výhľadom na more (JSM) (obsadenosť: dospelí aspoň 2 až max 3 alebo dospelí do 2 detí max 2)
Dvojlôžková izba: priestranné izby (36m2), ktoré sa nachádzajú v 2.-6. Poschodí, vybavené ako DZ MB, s franz. Lôžko, 1 samostatné lôžko, kreslo alebo pohovka, sprcha/WC a veľká balkónová terasa s relaxačným nábytkom, bočný výhľad na more (DMS pri obsadení 2 1 alebo 3, AMS pri obsadení 2 2) (obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 3 alebo dospelí maximálne 2 deti do 2 rokov)
Dvojlôžková izba Lagoon: Priestranné, luxusne zariadené izby s mnohými doplnkami, ako je trezor, klimatizácia, minibar, telefón, TV, súprava na prípravu čaju/kávy, (44m2). vybavená manželskou posteľou, pohovkou a pohodlnou stoličkou. Sprcha/WC, priamy prístup na súkromný bazén z priestrannej balkónovej terasy, výhľad do záhrady, prvé poschodie. Z bezpečnostných dôvodov je ubytovanie detí povolené len vo veku 7 rokov. (LD2)
Dvojlôžková izba Premium, bočný výhľad na more: veľká dvojlôžková izba (44m2), vybavená všetkým vybavením dvojlôžkovej izby, ale väčšia s manželskou posteľou, pohovkou a stoličkou. kúpeľňa so sprchou/WC a balkón-terasa (10m2) s bočným výhľadom na more (PSM) (obsadenosť: dospelí do 3 alebo dospelí do 2 detí max 2)
Super-Saprzimmer: Izby (36qm) majú výhľad na nádvorie a nachádzajú sa od 2. do 6. poschodia. Je vybavená manželskou posteľou a prístelkou. Kúpeľňa so sprchou/WC a balkónom terasa (10 m²) (SSZ) (Obsadenosť: Dospelí do maximálne 3)

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu v hlavnej reštaurácii.V neskorých ranných hodinách sa v bistro bare podávajú raňajky formou bufetu od 10:00 do 12:00.V popoludňajších hodinách od 14:00 do 18:00 si môžete vychutnať rôzne občerstvenie, šaláty a ovocie, ako aj výber pečiva, koláčov a palaciniek v bistre bistra.Alternatívne, Foodcorner ponúka ďalšie občerstvenie, ako sú pečené zemiaky, kebab, šaláty a ovocie.Zmrzlinový salónik je otvorený od 12 do 16 hodín (od 1.6 do 15.9.).Polnočné občerstvenie od 21 do 7 hodín.Večera môže byť podávaná aj v jednej z troch à la carte reštaurácií bulharskej, talianskej (15.5.-15.9.) Alebo ázijskej (15.5.-15.9.) -Všetky otvorené 4 dni v týždni ,Bohatý výber miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov, teplých nápojov a ovocných štiav sa koncentruje v hlavnej reštaurácii (počas jedla), v bare pri bazéne (10-24 hodín, samoobsluha), v bare Beach (10:00 - 18:00, samoobsluha), v lobby Bar (8-23 hodín) av reštauráciách à la carte (19-21 hodín) Pivo, nealkoholické nápoje a teplé nápoje, ktoré dostanete v noci na bistro bare od 21 do 7 hodín (samoobsluha).Pivo a nealkoholické nápoje sú k dispozícii pri príchode do minibaru (raz, bez náplne).

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Animačný program 6 dní v týždni (1.5.-18.10.), Večerné predstavenia (1.6.-30.9.), Folklórny program (raz za 2 týždne, 1.6.-15.9.), Denné aktivity.

Športové aktivity: fitness, rôzne aktivity v rámci zábavného programu, stolný tenis, plážový volejbal, vodné pólo, aerobik, aquagym, šípky (klasický).

Šport za poplatok: šípky (elektronické), pedalbot, kanoe, vodný banán, ringo, skúter, parasailing, vodné lyžovanie.

Program pre deti: zábava pre deti od 1.6. do 30.9., Mini Club (4 až 12 rokov, 10-12 hodín, 14: 30-17 hodín), detské ihrisko, detské kĺzačky v aquaparku

wellness:
Krytý bazén a sauna sú zdarma, všetky procedúry a hammam sú za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v celej budove zdarma. Plážové uteráky sú k dispozícii zadarmo a môžu sa meniť denne od 16:30 do 18:00.
Trezor v izbách bez poplatku.

Poznámky: Z dôvodu bezpečnosti hostí dôveruje hotel vo verejne prístupných priestoroch kamerovému systému. Fajčenie je zakázané vo všetkých verejných priestoroch a na izbách. Klimatizácia funguje iba pri zatvorených balkónových dverách. V deň príchodu je registrácia možná od 14:00. V deň odchodu je check out do 12 hodín.

Poznámka 2: Takmer všetky priestory hotela sú bezbariérové. K dispozícii sú rampy a vleky.
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 90.