smartline Mimosa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:


  • Dobrá hodnota za peniaze
Pomer

  • Moderný dizajn
  • Voľná ​​dovolenková atmosféra

  • Kostenfreies WLAN

  • Smiešnejší All Inclusive
Štandardné * s lokálnym
alkoholické nápoje

(* k dispozícii vo všetkých hoteloch s ponukou all inclusive)

Dôležité upozornenie: Dôležité informácie: Vláda Grécka sa rozhodla účtovať pobytovú taxu (pobytovú taxu) na pobyty od 01.01.2018. Táto daň za pobyt je splatná každým hosťom priamo v turistickom ubytovacom zariadení a závisí od typu a kategórie turistického ubytovania a dĺžky pobytu. Suma je od 0,50 EUR do 4,00 EUR za izbu/apartmán a noc. Upozorňujeme, že národná kategória je rozhodujúca pre výpočet dane z pobytu.

Poloha: Hotel je centrálne umiestnený v živom prostredí a je oddelený len cestou z krásnej piesočnatej pláže a hlbokého modrého mora. Až do centra Sidari je cca. 200 m. Rôzne obchody, reštaurácie a bary sa nachádzajú v cca. Vzdialenosť 50 m. Čas prepravy z letiska je cca. 60 až 90 minút.

Vybavenie: Dolce vita v gréčtine! Malý, útulný komplex s pohostinnou a neformálnou atmosférou. Všetci hľadajú zmes relaxácie a akcie na dovolenke. Hotel, na emeraldnom ostrove Korfu, ponúka 102 izieb rozložených na 3 podlažiach. Ďalšie vybavenie zahŕňa lobby, výťahy (v hlavnej budove), reštauráciu a 2 bary. Wi-Fi je zahrnutá v celom hoteli. Vo vonkajšom komplexe nájdete malú záhradnú plochu s 2 sladkovodnými bazénmi a barom pri bazéne. Na slnečnej terase sú k dispozícii deštníky a lehátka, na pláži za poplatok.

Ubytovanie: Moderné a priateľské zariadené dvojlôžkové izby (A2A) v hlavnej budove sú vybavené kávovarom, chladničkou, klimatizáciou, trezorom, satelitnou TV, WLAN (v cene), telefón, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, sušič vlasov a balkón alebo terasa.

Jedlo a pitie: Polpenzia. Vychutnajte si chutné raňajky a večeru formou bufetu. V popoludňajších hodinách denne zmrzlina a čerstvé ovocie zmrzlinovej dodávky smartline (za poplatok).

Zábava: V bare sú grécke večery, bingo, karaoke a veľa pre večerné zábavy.

Šport/aktivity: Zahrnuté: Stolný tenis. Za poplatok: biliard.

Rodiny: Pre rodiny s deťmi ponúka hotel integrovaný detský bazén vo vonkajšom bazéne.

Info: Kategória krajiny: 2 hviezdičky.

Poznámka k rezervácii: Aktivity a zariadenia v prírode sú k dispozícii za počasia. Skupiny na požiadanie.

Informácie o cene: Nasledujúce informácie sú platné pre letnú sezónu 2019:
Poznámka: Otvorené od 01.05.-31.10.2019.