The Sun Siyam Iru Fushi

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Vybavenie hotela: Priamo na pláži, all inclusive

Kulinárska rozmanitosť v tomto stredisku je obrovská. Môžete si vybrať medzi 15 reštauráciami a barmi s rôznou kuchyňou, slávnosť pre dušu a dušu.

Miesto: cca. Ostrov 800 x 300 m môžete dosiahnuť v atol Noonu domácim letovým a výletným loďou v cca. 90 minút alebo hydroplánom v cca. 45 minút (príplatok).

Vybavenie: 2 bazény, ležadlá, slnečníky. Recepcia, WLAN (vrátane), 15 reštaurácií a barov, knižnica, butik. Kategória krajiny: 5 hviezdičiek, 221 izieb.

Obytný: Deluxe Beach Villa (. VID, cca 128 m), klimatizácia, minibar, čaj/kávovar, CD/DVD prehrávač, TV, Wi-Fi (v cene), trezor, polootvorený kúpeľňa, sprchovací kút, jacuzzi vaňou, WC, sušič vlasov, terasa s denným lôžkom, opakovaná voľba. VIP (cca 150 m) s KL. Záhrada a bazén. Max. 3E/2E 2K
Voda Villa (VAW, cca. 85 metrov štvorcových), klimatizácia, minibar, kávovar/čaju, televízia, telefón, bezdrôtové pripojenie (v cene), trezor, CD prehrávač, DVD prehrávač, sprchovací kút, vaňa, WC, sušič vlasov, terasa s lehátkami a prístup k moru, a to buď ako Horizon Water Villa (VWH, cca. 90 m²) s vírivkou, alebo tiež s vírivkou as Sunset Horizon Water Villa (VWS)

Jedlo a nápoje: all inclusive: raňajky formou bufetu, obed 3-chodové večere, vo večerných studených/teplých bufetoch alebo 3-chodové jedlo
Alkoholické a nealkoholické nápoje od 10: 00-24: 00
Plná penzia: raňajky formou bufetu, obedové jedlá s 3 chodmi v rôznych reštauráciách, večerný studený/teplý bufet
Polpenzia: raňajky formou bufetu, večerný studený/teplý bufet
Raňajky: Raňajky formou bufetu

Wellness a fitnes: Posilňovňa
spa area
Parný kúpeľ, sauna
Wellness a kozmetické procedúry za poplatok

Šport: Potápanie, šnorchlovanie, kiting, windsurfing, bedminton, plážový volejbal, biliard, stolný tenis, jet ski, kajak

Minis & Maxis: detský bazén
Detský klub (od 3 do 12 rokov)
Posilňovňa (za poplatok)