Aquila Atlantis Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
Tento atraktívny mestský a konferenčný hotel sa teší pokojnej polohe len 100 metrov od centra Heraklionu s množstvom obchodov, reštaurácií, barov a nočných klubov. Archeologické múzeum je vzdialené len pár metrov. More je cca. 100 metrov od hotelovej budovy. Zastávka MHD je vzdialená len pár minút chôdze (cca 100 m). Letisko Heraklion je cca. 3 km a letisko Chania je vzdialené približne 150 kilometrov od hotela.

adresa:
2 Ygias Street
Heraklion 71202
Crete Island
Tel .: 30 2810 22 91 03
Fax: 30 2810 22 62 65

Vlastnosti:
Hotel bol zrekonštruovaný v roku 2001 a obsahuje celkom 162 izieb, z toho 2 apartmány sú rozdelené na 5 poschodiach.V klimatizovanej lobby sa nachádza 24-hodinová recepcia, zariadenie na výmenu meny a dva vleky.K hotelovým kulinárskym zariadeniam patrí pekná kaviareň, útulný bar a dve klimatizované reštaurácie s vysokými stoličkami pre dojčatá.Okrem toho hotel ponúka hosťom rôzne obchody, kadernícky salón, verejný internetový terminál a prístupový bod WLAN.Pre obchodných cestujúcich sú k dispozícii štyri konferenčné miestnosti.Tí, ktorí prichádzajú autom, môžu využiť hotelové parkovisko za poplatok.Izby, práčovňa a zdravotné služby dopĺňajú ponuku.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
(cca 20 m²) Komfortne zariadené izby pozostávajú zo spálne a kúpeľne. Súčasťou hosťovských izieb sú telefóny, bezplatné Wi-Fi, telefón s priamou voľbou, sejfy na laptop, minibary (za príplatok), čajníky a kávovary, sušiče na vlasy, župany a papuče. Majú výhľad na mesto alebo na nádvorie hotela.
double Executive
(cca 26 m²) Zariadenie pripomína štandardnú izbu a ponúka viac miestností s balkónom s výhľadom na prístav. Izby sú rozmiestnené od 1. do 3. poschodia.
Dvojlôžková izba Superior
(asi 26 m²) Rovnako ako Double Executive sa nachádza v 4. poschodí.
double Deluxe
(asi 26 m²) Tieto izby sa nachádzajú v 5. poschodí a ponúkajú nádherný panoramatický výhľad na prístav.
Junior Suite
35 m²) Apartmány junior sú priestrannejšie a ponúkajú balkón s výhľadom na mesto alebo do prístavu, ako aj vaňu s masážnymi funkciami. Tieto typy izieb sú rozmiestnené od 2. do 5. storočia. Floor.

Poznámka:
Upozorňujeme, že klimatizácia je čiastočne účtovaná a musí sa platiť priamo v hoteli.

Deti:
Babysitter služba je k dispozícii na vyžiadanie a za poplatok.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete si vybrať z honosné Fühstücksbuffet.
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Šport a zábava:
Hotel ponúka svojim hosťom vyhrievaný krytý bazén so snack barom pri bazéne. Oproti hotelu máte možnosť hrať tenis za poplatok. Golfové ihrisko je vzdialené približne 25 km od hotelovej budovy.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že od 1. januára 2018 bude účtovaná cestovná daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa za noc a za izbu plus DPH.

1 * -2 * hotel = 0,50 EUR/noc
1.50 3 * hotel = EUR/noc
4 * Hotel = 3,00 EUR/noc
5 * hotel = 4,00 EUR/noc

(Môžu byť zmenené)

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.