Sherwood Suites Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
Nachádza sa v Lara, asi 700 metrov od pláže. Mobility 1 km vzdialenej požičanie auta poskytuje. Po asi 550 metrov k najbližšiemu supermarketu. Antalya (AYT) Airport je km po asi 16.

adresa:
Kemeragzi Mah
1018 Sokak 6
Tesisler Caddesi
07040 Aksu
Antalya

Vlastnosti:
6-poschodový hotel má 189 izieb. Budete uvítaní recepčná služba 24 hodín denne. Jedálenský možnosti patrí bufetová reštaurácia, reštaurácia à la carte reštaurácii a dva bufety značiek. na tri pruhy môžete zakončiť rušný deň uvoľnila. Na kúpanie a chladenia, s exteriérový bazén pozýva. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii tu a na pláži zadarmo. Wi-Fi je pre hotelových hostí zdarma. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Double Štandardná/double Superior
(30-35 m²) Izby sú vybavené spálňou, kúpeľňou so sprchou/WC a balkón. K vybaveniu patrí klimatizácia, televízia, telefón, sušič vlasov, trezor, minibar.
Standard Single Room
S inak rovnakým vybavením ako dvojitý štandard, izby sú o niečo menšie a na použitie osoby zarovnané.
Suite Deluxe
(Asi 75 m²) Izby sú vybavené spálne, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou/WC a balkón. Inak rovnaké funkcie ako dvojlôžková štandard chladničkou, umývačkou a práčkou vlastniť.
Suite Superior/Suite 2 spálne
(80-90 m²) Izby sú vybavené spálne, obývacia izba, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou/WC a balkón. Vybavená ako Deluxe. V obývacej izbe môže byť použitý dvomi rozkladacími lôžkami.

Na požiadanie je k dispozícii detská postieľka zdarma.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii samostatný detský bazén, detské ihrisko a detský klub (4 - 12 rokov, v závislosti od ročného obdobia). Na požiadanie a za poplatok je k dispozícii služba stráženia detí.

Stravovanie:
All Inclusive/All Inclusive Plus
Raňajky od 07:00 do 10:00
Neskoré raňajky od 10:00 do 11:00
Občerstvenie od 12:00 do 14:30
Obed 12:30 - 14:00
Večera 7:00 - 21:00
Polnočné občerstvenie 23:00 - 24:00

Nápoje sú k dispozícii v baroch na stanovenej otváracej doby.

Upozorňujeme, že časy sa môžu líšiť.

Šport/Zábava:
Zariadenia pre športové zariadenia patrí šípky, aerobik, stolný tenis a fitness (ak je to nutné. Za príplatok).

Wellness:
Doprajte si prestávky vo wellness a kúpeľné centrum so saunou, tureckým kúpeľom a masážou (za príplatok).

Hotel Tax:
Upozorňujeme, že pri cestovaní počas obdobia 01. apríla - 31. december 2020 daň môže byť vymeraná. Poplatok je 1% z ceny ubytovania a výdaji hotela. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene pobytu a je (s výhradou zmeny) na mieste hosť zaplatiť.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania môžu vstúpiť do Turecka až na 90 dní bez víz na obdobie 180 dní na turistické účely.

Rakúski občania potrebujú platenú vízum na vstup na turistické alebo obchodné účely, čo je najlepšie požadované on-line vopred a vytlačené.

Víza pre cestovný ruch a služobné cesty je potrebné vyžiadať a vytlačiť on-line pred odchodom cez "elektronický vízový systém". Turistické vízum je platné na 90 dní a môže byť predĺžené. Ďalšie informácie o elektronickom vízovom systéme nájdete na domovskej stránke tureckého generálneho konzulátu vo Viedni.

Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po období cesty.

Informácie pre zimnú sezónu:
Vezmite prosím na vedomie, že počas zimnej sezóny (okolo 15,10 až 15,05 hod.) Uskutoční sa viac opráv a renovácií. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je oznámená alebo len v krátkom čase.

Navyše v dôsledku počasia alebo nízkeho počtu návštevníkov nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity dostupné alebo len čiastočne dostupné.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.