Titanic Beach Spa & Aquapark

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Toto plážové ubytovacie zariadenie sa nachádza v meste Hurghada South, cca. 500 m od súkromnej piesočnatej pláže "Hotel Beach". To je v dochádzkové vzdialenosti. O cca. 7 km od hotela sú obchody a zábavné zariadenia. Centrum mesta je cca. 25 km ďaleko. Najbližšie mesto Downtown je vzdialené cca. 30 km ďaleko. Letiská: RMF cca. 220 km, HRG cca. 12 km.

vybavenie:


Táto klimatizovaná budova, ktorá sa skladá z hlavnej budovy a susediacej budovy, má 608 izieb rozložených na 3 poschodiach.Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, lobby bar, kaderník, výťah, malý supermarket, obchod a 4 bary, ako aj bezplatné WiFi.K dispozícii je tiež niekoľko reštaurácií (ázijských, talianskych, à la carte a miestnych) s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov a bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, uteráky a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (40 m²): sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, WLAN (možno za poplatok), trezorom, telefónom s priamou voľbou, satelitnou TV, minibarom a balkónom alebo terasou. K dispozícii je aj výhľad na bazén alebo bočný výhľad na more.

Rodinná izba (približne 50 metrov štvorcových): S rovnakými funkciami ako dvojlôžkové izby majú ďalšie vybavenie na spanie. Rezervácia s výhľadom na bazén alebo výhľad na more za príplatok.

Rodinné spojovacie miestnosti (asi 50 metrov štvorcových): ponúkajú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale sú priestrannejšie a pozostávajú z dvoch samostatných izieb. Kúpeľňa spája dve miestnosti.

Rodinná izba, 2 izby (asi 50 metrov štvorcových): ponúkajú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale sú priestrannejšie a pozostávajú z dvoch samostatných izieb. Kúpeľňa spája dve miestnosti.

Suity: Vybavené rovnakými funkciami ako dvojlôžkové izby, oddelená obývacia izba s rozkladacou pohovkou.

Junior apartmá (asi 50 metrov štvorcových): Majú obývaciu izbu a vizuálne oddelenú spálňu s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.

Ekonomické dvojlôžkové izby väčšinou zodpovedajú najlacnejšej kategórii izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Tiež vyššia miestnosť pre cestujúcich nad 55 rokov alebo 60 rokov (v závislosti od hotela) rezervovateľné. Všetci účastníci cestovania musia mať požadovaný minimálny vek. Zvyčajne sú izby pre seniorov vybavené štandardnými izbami. Ak je vek nesprávny, rozdiel sa musí zaplatiť v hoteli.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Ultra all inclusive:
Raňajky, neskoré raňajky, obed a večera formou bufetu. Denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all-inclusive sú k dispozícii 24 hodín denne, 24 hodín denne, na príslušných otvorených pruhoch. Minibar je zásobovaný denne nealkoholickými nápojmi. Alternatívne raz týždenne večera v reštaurácii a-la-carte (rezervácia je nutná). Importované nápoje, Sishabar a všetky ďalšie doplnky ako. čerstvo lisované ovocné šťavy sú za poplatok.

Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné.
Prosím, šaty s jedlom by ocenili.

Deti (v závislosti od sezóny):
- detské zábavy denne od 09:00 do 20:00 pre deti od 4 do 12 rokov
 - Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Opatrovanie detí (za poplatok)
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: aerobik, biliard, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, windsurfing, potápanie, plachtenie, fitnescentrum (09:00 - 21:00), minigolf, tenis, masáže, vír
- Nasledujúce športy alebo zariadenia ponúkajú miestni organizátori (ak je to za poplatok): Vodné športy, tenisový kurt
 - Pre dospelých animačné denné 10:00 do 22:00
- večerné prehliadky
 - Živá hudba

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- práčovňa (za poplatok)
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.