Aydinbey Queen's Palace & Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
Hotel sa nachádza asi 2 km od pláže. Antalya Airport (AYT) je asi 30 km ďaleko.

adresa:
Kadriye Mahallesi
Beşgöz Caddesi 20
07525 Belek
Serik
Antalya
Tel .: 90 242 7450542
Fax: 90 242 7630304

Vlastnosti:
Hotel ponúka celkom 360 izieb rozložená na 5 podlažiach. Tie sú vítaní v hale s 24-hodinová recepcia. Wi-Fi je k dispozícii zdarma v hoteli. Hlavná reštaurácia ponúka miestnej aj medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je tiež à la carte reštaurácie. 2 Výber osviežujúcich nápojov sú podávané v baroch. V priestrannej dôvodov zahŕňa niekoľko vonkajších bazénov so slnečnou terasou a piatimi toboganmi. Pri bazénoch a na pláži sú k dispozícii zadarmo lehátka a slnečníky. Pre počasie nezávislé kúpanie je tu tiež krytý bazén. Hotel ponúka tri konferenčné miestnosti pre obchodných cestujúcich. Domáce zvieratá nie sú povolené v hoteli.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Odhlásenie sa očakáva od 14:00 a odhlásenie sa očakáva pred 12:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby sú vybavené spálňou a kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, Wi-Fi (zdarma), trezor, minibar (možno GEG. Za poplatok), varná kanvica, sušič vlasov.
Alternatívne možno rezervovať na jedno použitie.
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.
Economy Single Room
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitá úspora izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.
rodinné izby
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby ponúkajú možnosti spánku až pre 4 osoby.
Izba Family Room 2 rooms
Izby sú dve izby a kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC. Vybavený ako štandardné dvojlôžkové izby.
Rodinné izby 2 spálne
Izby sú dve spálne, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC. Vybavený ako štandardné dvojlôžkové izby.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladšie hostí je tu detský bazén. Deti vo veku 4-12 rokov môžu navštíviť aj detský klub.

Stravovanie:
All Inclusive/All Inclusive Plus
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Ponúka tiež občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Raňajky: 07:00 až 10:00
Neskoré raňajky: 10:00 až 11:00
Obed: 12:30 až 14:30
Večera: 18:30 do 9:00 hod
Noc stravovanie 23:00 do 12:00.

Upozorňujeme, že časy sa môžu líšiť.

Z pobytu 7 dní od návštevy v à la carte reštaurácii raz zadarmo.

Šport/Zábava:
Športy, ktoré ponúka v hoteli patrí vodné pólo, vodný aerobik, aerobik, vodný volejbal, šípky, bowling (za poplatok) a posilňovňa. Pre zábavné zábavných programov, show a živá hudba poskytnúť.

Wellness:
Relaxovať v kúpeľoch v týchto zariadeniach: hammam, sauna, para a soľ. Za poplatok masáže a kozmetické procedúry.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania môžu vstúpiť do Turecka až na 90 dní bez víz na obdobie 180 dní na turistické účely.

Rakúski občania potrebujú platenú vízum na vstup na turistické alebo obchodné účely, čo je najlepšie požadované on-line vopred a vytlačené.

Víza pre cestovný ruch a služobné cesty je potrebné vyžiadať a vytlačiť on-line pred odchodom cez "elektronický vízový systém". Turistické vízum je platné na 90 dní a môže byť predĺžené. Ďalšie informácie o elektronickom vízovom systéme nájdete na domovskej stránke tureckého generálneho konzulátu vo Viedni.

Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po období cesty.

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Informácie pre zimnú sezónu:
Vezmite prosím na vedomie, že počas zimnej sezóny (okolo 15,10 až 15,05 hod.) Uskutoční sa viac opráv a renovácií. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je oznámená alebo len v krátkom čase.

Navyše v dôsledku počasia alebo nízkeho počtu návštevníkov nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity dostupné alebo len čiastočne dostupné.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.