Jolie Ville Royal Peninsula Hotel & Resort (ex: Maritim Jolie Ville Royal Peninsula Hotel & Resort)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
Tento luxusný hotel v populárnom Šarm el Šejk pri Červenom mori je ideálnou základňou pre turistov, ktorí chcú objaviť krajinu faraónov. Medzinárodné letisko je vzdialené len 3 km.

adresa:
Peace Road v poradí Marikha Bay
Sharm El Sheikh
South Sinai
Tel .: 20 69 3604200
Fax: 20 69 3604199

Vlastnosti:
Dom ponúka 325 ubytovacích jednotiek.Hostia majú k dispozícii lobby a recepciu.K vybaveniu patrí bezpečnostná schránka.Verejné priestory zahŕňajú prístup na internet a WiFi (zdarma).Okrem toho hostia nájdu aj balkón.Možnosti stravovania zahŕňajú reštauráciu, jedáleň, jedáleň, kaviareň, bar a krčmy.Pre každodenné potreby je hosťom k dispozícii supermarket.Dovolenkové suveníry je možné zakúpiť v obchode so suvenírmi.K dispozícii sú aj obchody.K ďalším zariadeniam patrí novinový stánok a TV miestnosť.V prípade potreby môžu cestujúci zaparkovať svoje autá vo vlastnom aute.Medzi ďalšie služby patrí opatrovanie detí, opatrovanie detí, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a kadernícky salón.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Dvojlôžková izba Superior
Dvojlôžkové izby majú kúpeľňu, sušič vlasov, klimatizáciu, TV, pripojenie na internet zadarmo a trezor.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii detský klub, mini diskotéka, detské ihrisko a detská zábava.

Stravovanie:
Raňajky
Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetu. V otvorených baroch si môžete pochutnať na občerstvení, nealkoholických nápojoch a miestnom alkohole od 10:00 do 00:00. V cene nie je zahrnutá izbová služba, fľaškové nápoje, čerstvo vytlačené šťavy, niektoré kávy, dovážané alkoholické nápoje, minibar a vodná fajka.

Raňajky: 06:00 - 10:30
Občerstvenie: 10:30 - 12:30 a 12:30 - 15:00
Obed: 12:30 až 15:00
Chlieb: 15:00 - 17:00
Zmrzlina: 15:00 až 16:00
Káva/čaj: 16:00 - 18:00
Popcorn: 17:00 - 19:00
Večera: od 19:00 do 22:00

Upozorňujeme, že časy sa môžu mierne líšiť.

Šport/Zábava:
V dome je vonkajší a detský bazén. K dispozícii je tiež slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma. V bare pri bazéne si môžete vychutnať rôzne nealkoholické nápoje. Dom ponúka stolný tenis, šípky, tenis, plážový volejbal, volejbal, basketbal a fitnescentrum. Hostia si môžu vyskúšať rôzne vodné športy vrátane vodného póla a aqua fitnes. Tenisový kurt po západe slnka je za poplatok. Vo wellness centre môžete využívať rôzne procedúry, ako je jacuzzi a za poplatok: masáže, sauna a parný kúpeľ.

Poznámka: rezervácia športu je nutná.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania potrebujú víza na vstup do Egypta. To sa dá získať buď prostredníctvom vlastného obstarávania, alebo ako "VIP balíček". Cena nie je zahrnutá v cene vašej cesty.

internej zákazky
Pri príchode môžete priamo na letisku vízum na cca. 22 EUR/osoba platí nezávisle na mieste. Upozorňujeme, že to môže viesť k dlhším čakacím dobám.

"VIP balík
"VIP balík" zahŕňa obstarávanie víz, pomoc pri strate batožiny a pomoc pri hľadaní transferového autobusu. Dostanete tiež bezplatnú fľašu vody. Čakacie doby sú pre Vás pri rezervácii "VIP balíka" skrátené. "VIP balík" môže byť v závislosti od dostupnosti k dispozícii za poplatok cca. 32,50 EUR/osoba v našom servisnom stredisku alebo rezervovaná na mieste. Dostupnosť nie je zaručená.

Dôležitá poznámka:
Upozorňujeme, že dovoz bezdrôtových lietadiel je zakázaný bez predchádzajúceho súhlasu egyptského úradu civilného letectva. Dovoz a použitie bez osobitného povolenia môže mať za následok zabavenie drôtov, zatknutie a stíhanie.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.