Aqua Vista Resort and Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Nachádza sa v južnej Hurghade, cca. 700 metrov od súkromnej piesočnatej/štrkovej pláže "Beach Albatros Resort" (kúpacia obuv odporúča sa) preč. To je dosiahnuteľné (sezónne) pešo alebo kyvadlovou dopravou. V cca. 5 km sú nákupné a zábavné zariadenia. Centrum mesta je vzdialené cca. 15 km. Najbližšie mesto sa nachádza asi Káhiry. 500 km od hotela. Letisko: cca HRG. 12 km, RMF cca. 220 km.

vybavenie:
Existujúce hlavné a niekoľko hospodárskych budov, klimatizovaný hotel bol rekonštruovaný v roku 2017 a má 326 izieb, z toho 3 podlažiach.Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), lobby bar, kaderníctvo, minimarket, obchod a 4 bary, rovnako ako Wi-Fi (vo verejných priestoroch) a internetový kútik.K vybaveniu patrí niekoľko reštaurácií s terasou a klimatizáciou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov a bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše, uteráky a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (cca 41 m²) sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, Wi-Fi pripojenie (zdarma), trezor, mini-chladničkou, čaj/kávovarom a balkón alebo terasu. k dispozícii za príplatok s výhľadom na bazén.

Rodinná izba Standard (cca 41 m²): majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a sú priestrannejšie.

Rodinné prepojené izby (cca 82 m): majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby 2 spálne so spojovacími dverami.

Rodinná izba, dve izby (cca 82 m²): majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby 2 spálne so spojovacími dverami.

Všetky hospodárske priestory sú vo všeobecnosti najlacnejšou kategóriou izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
All inclusive:
Raňajky, neskoré raňajky, obed a večera formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva/čaj a pečivo popoludní a polnočné občerstvenie. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté do otvoreného baru od 10:00 do 24:00. Dovážané nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako sú. čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Nosenie všestranného náramku je povinné (straty podliehajúce poplatku).

Deti (v závislosti od sezóny):
- detské zábavy denne od 10:00 do 15:00 pre deti od 4 do 12 rokov
 - Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
 - Samostatný detský bazén pri bazéne

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ktoré môžu byť spoplatnené: aerobik, basketbal, biliard, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, vodné lyžovanie, potápanie, plachtenie, tenis, požičovňa bicyklov, masáže, sauna, kúpele, parný kúpeľ, whirlpool
- Nasledujúce športy alebo zariadenia ponúkajú miestni organizátori (ak je to za poplatok): Vodné športy, tenisový kurt
- Zábava pre dospelých
 - Večerné ukazuje denný 21:00 do 10 hod
- Živá hudba denne 21:00 do 10:00 hod

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- práčovňa (za poplatok)
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.