smartline Guya Wave

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Hotel sa nachádza len dospelí!
Viac podrobností nájdete v časti "Poznámky".


  • Dobrá hodnota za peniaze
Pomer

  • Moderný dizajn
  • Voľná ​​dovolenková atmosféra

  • Kostenfreies WLAN

  • Smiešnejší All Inclusive
Štandardné * s lokálnym
alkoholické nápoje

(* k dispozícii vo všetkých hoteloch s ponukou all inclusive)

Dôležitá poznámka: Daň za udržateľný cestovný ruch: Na Baleárskych ostrovoch sa od 1. 7. 2016 účtuje poplatok za "daň z trvalo udržateľného cestovného ruchu" podľa typu a kategórie ubytovania a dĺžky pobytu a je splatný priamo turistickému ubytovaniu. Od 1. januára 2018 sa bude pohybovať od 1 do 4 EUR za osobu a deň, plus 10% DPH v hlavnej sezóne (01.05.-31.10.) Znížená v mimosezóne (01.11.-30.04.) suma je 0,25 EUR a 1 EUR. Hostia, ktorí majú pobyt dlhší ako osem po sebe nasledujúcich nocí, musia zaplatiť iba 50% dane od 9. dňa. Deti do 16 rokov sú oslobodené od platenia daní.

Vždy sa tu niečo deje! Vďaka centrálnej polohe hotela sa nachádzate len pár minút uprostred akcie. Po dni strávenom na pláži máte príležitosť spoznať bujný nočný život.

Umiestnenie: Piesočná pláž Cala Guya sú cca. 800 m. Sa nachádza v centre mesta Cala Ratjada. Početné reštaurácie, bary, nákupné a zábavné zariadenia sa nachádzajú v dochádzkové vzdialenosti. Znaku

Vybavenie: Hotel je veľmi obľúbený u mladých hostí a má 142 izieb rozložených na hlavnej budove a 2 susedné budovy. Ďalšie vybavenie zahŕňa lobby s recepciou, výťahy, salónik, TV miestnosť, Wi-Fi v celom hoteli (súčasťou), reštaurácia s tematickým rohom a barom. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma pri bazéne.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (B1-3S) sú vybavené mini chladničkou, klimatizáciou, trezorom, satelitnou TV (diaľkové ovládanie proti kaucii), WLAN (v cene), telefónom, kúpeľňou s vaňou a sprchou, WC, fénom a balkónom alebo terasou. Apartmány (A2-5A), cca. 40 m², má kombinovanú obývaciu izbu/spálňu a samostatnú spálňu, inak podobné vybavenie B2S. Voliteľné apartmány (A2-5B) s výhľadom na bazén, inak ako vybavenie A2A, je možné rezervovať. Apartmány nemajú kuchyňu a mini chladnička je k dispozícii len za poplatok.

Jedlo a pitie: Raňajky, polpenzia alebo all inclusive. Neskoré raňajky do 11.00 hod. Bufety.

All Inclusive: Všetky jedlá v bufetovom štýle. Voda, nealkoholické nápoje, miestne pivo a miestne víno na obed a večeru. Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 v bare. Medzi jedlami sa podávajú občerstvenie.

Šport/Zábava: V cene: Fitness kútik. Za poplatok: biliard.

Wellness: V cene: Krytý bazén. Za poplatok: masáže a iné kozmetické procedúry (na vyžiadanie).

Informácie: Platobné karty: Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 3 hviezdičky.

Poznámky k rezervácii: Rezervácie nie sú možné pre hostí mladších ako 16 rokov.
Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.
Doplnkové služby:
Hotel ponúka neskoré odhlásenie v deň odchodu do 20:00. K dispozícii pod SL 11KRA. Ďalšie informácie nájdete na adrese