Hotel Brisas Guardalavaca

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento all inclusive hotel sa nachádza na jednej z najkrajších pláží na východe Kuby, ktorú Christopher Columbus opísal ako jedno z najkrajších miest, ktoré kedy videl. Guardalavaca je obrovská pláž jemného piesku a čistej vody. V tomto prírodnom prostredí je hotel ideálny pre rodiny s deťmi. Centrum mesta je cca. 500 metrov od hotela. Medzinárodné letisko Holguin je vzdialené približne 72 km.

Vlastnosti:
Hostia si môžu vybrať medzi 4 apartmánmi junior a 208 dvojposteľovými izbami.Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a check-in/out služby.Výťah vedie na väčšinu poschodí.Zariadenie pozostáva z bezpečné a zmenárne.WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom.Nákupné zábava ponúka supermarket a obchod so suvenírmi a ďalšie obchody.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou areálu komplexu.Hotel má tiež herňu.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.Pre hostí je hosťom k dispozícii aj úschovňa bicyklov.K ďalším službám patrí viacjazyčný personál (angličtina, nemčina, francúzština), platená služba hlídania detí, starostlivosť o deti, lekárska pomoc, práčovňa, kaderníctvo a mince.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kuchyňou a kúpeľňou, klimatizácia je zabezpečená pre správne prostredie v izbe.Vo väčšine izieb je štandardný balkón.Väčšina ubytovania má výhľad na more.Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king".K dispozícii sú oddelené spálne.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor a minibar.K dispozícii je tiež chladnička, mini chladnička a zariadenie na prípravu čaju a kávy.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Niektoré doplnky prinášajú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu, televízie a rozhlasu.Kúpeľne sú vybavené sprchou, vaňou a vírivkou.Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.

Šport/Zábava:
Zatiaľ čo dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti získavajú svoje peniaze v pudličnom bazéne.Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.K dispozícii je snack bar pri bazéne.Rozmanitosť športov ponúka veľa rôznych športových aktivít v komplexe, ako naprCyklistika/horská cyklistika, tenis, boccia, plážový volejbal, volejbal, basketbal a lukostreľba a jazda na koni za poplatok.K dispozícii je množstvo športov, vrátane vodných športov, ako sú windsurfing, jazda na bicykli, jazda na kanoe, plachtenie, katamarán, jazda na kajaku, šnorchlovanie, potápanie a aquapod, za poplatok, vodné lyžovanie, vodné lyžovanie a banánovanie.V areáli si môžete vybrať zo širokej ponuky vnútorných športov, medzi ktoré patrí posilňovňa, stolný tenis, bedminton, biliard, joga, gymnastika, aerobik a hádzaná.Hostia hotela si môžu dopriať kúpeľné procedúry v relaxačnej oblasti.Ponúka saunu a masáže a kozmetický salón za poplatok.Zábavný program, diskotéka, detský klub a mini diskotéka zaisťujú to najlepšie zo zábavy.

Stravovanie:
K možnostiam stravovania patrí kaviareň a bar. Všetci dovolenkári využívajú špeciálne doplnky ako občerstvenie a výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Bohatý a bohatý bufet očakáva cestovateľov na raňajky, obedy a večere.

Kreditné karty:
Kreditné karty v Ubytovanie: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.