Marina Lodge at Port Ghalib

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Stravovanie: All Inclusive

Miesto:

Hotel sa nachádza na prístavu nedávno objaveného pobrežného letoviska Port Ghalib. Na vlastnú pláž hotela sa dostanete po cca. 250 m. El Quseir na severe (kyvadlová doprava za poplatok) a Marsa Alam na juhu sú cca. 67 km a 70 km ďaleko. Letisko Marsa Alam je cca. 5 km alebo 10 minút autom.

vybavenie:

Rezort má 203 izieb a ponúka lobby s recepciou, a la carte a bufetovú reštauráciu, bary, vodný kútik, strešnú terasu, amfiteáter a obchody. V areáli sú 2 veľké bazény na 2 podlažiach, detský bazén, slnečná terasa, snack bar pri bazéne a detské ihrisko.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Šport:

K dispozícii je aj fitnescentrum v hoteli. Poplatok: pre potápačov potápačskej školy PADI sa nachádza 3 metrov hlboký potápanie, podvodná tréningová miestnosť a vlastné lode, požičovňa potápačských potrieb a predaj potápačského príslušenstva. Za poplatok: Iné športy od miestnych poskytovateľov.

Dvojlôžková izba:

Dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, trezorom, telefónom, WLAN (za príplatok), satelitnou TV, mini chladničkou (s nabíjaním) a klimatizáciou (DR). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie (D1). S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby je možné rezervovať aj dvojlôžkové izby typu Deluxe. Sú však väčšie (asi 39 metrov štvorcových) a majú zariadenia na prípravu kávy a čaju a výhľad na prístav (DX).All Inclusive Stravovanie:

  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu
  • Neskoré raňajky od 10:30 do 11:30
  • Snacks 12:30 do 15:00 v reštaurácii Indigo
  • Odpoledne Nescafé, nealkoholické nápoje a koláče od 16:00 do 17:00
  • Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 11.00 do 24.00


ALL INCLUSIVE Šport/Zábava:
  • Detský klub, animačný program a večerná zábava