Marina Lodge Port Ghalib

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Priestranný komplex sa nachádza v Port Ghalib a má výhľad na medzinárodný prístav. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádzajú rôzne nákupné a zábavné možnosti, ako aj reštaurácie a bary. Letisko Marsa Alam je cca. 7 km ďaleko.

Vybavenie: Nubian štýl Marina Lodge ponúka celkom 201 izieb a ponúka lobby s recepciou a lobby, WLAN (poplatky), reštaurácie, bary, konferenčné miestnosti a vonkajší komplex s 2 bazény, strechu a slnečnej terase a bazén -/snack bar. Plážové lehátka, dáždniky a osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži.

Ubytovanie: Štandardné dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom na vlasy, individuálne ovládanou klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom, pripojením na internet, minibarom (za poplatok), toaletným stolíkom, trezorom a balkónom alebo terasou. Prípadne je možné rezervovať aj izby DeLuxe a superior. Izby Superior zodpovedajú izbám Marine View v hoteli.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 do 23:00. Počas večere sa žiada o vhodné oblečenie. Víno sa podáva bezplatne len počas hlavných jedál. Od 10:00 - 11:00 v bare Shark (bar pri bazéne) Raňajky, džúsy, káva a čaj.

Šport/Zábava: Bez poplatku: šípky, boccia, stolný tenis a animačný program počas dňa a večer. Za poplatok: biliard, škola potápania, sauna a masáže. Za poplatok: sauna a masáže v kúpeľnom a wellness centre. Denný animačný tímový program a večerné živé predstavenia podľa denného zábavného programu.

Deti: Mini klub.

Vstupná služba: Pre našich hostí s cieľovým letiskom Hurghada (okrem pobytu v hoteli v Marsa Alam/El Quseir):

Po príchode na letisko Vám ponúkame náš exkluzívny balíček VIP služieb. Tento balík zahŕňa vstupné vízum¹, osobné privítanie od nášho sprievodcu a zaručené rýchle spracovanie pri príchode. Takisto dostanete fľašu vody pri prevode do rezervovaného hotela. Okrem toho balík VIP služieb zahŕňa prehliadku mesta cez Hurghadu, kde u nás zažijete pôvodný Hurghada. Pre túto službu účtujeme poplatok vo výške 32,50 €, ktorý je splatný pri príchode na letisko miestnym sprievodcom.

V LMX v Hurghade, vrátane:
10% zľava na rôzne výlety.

Pre našich hostí so všetkými ostatnými destináciami v Egypte:

Upozorňujeme, že pri príchode na letisko sa pri príchode vydá turistické víno¹. Náklady na túto sumu 32 EUR (vrátane manipulačného poplatku) na osobu sa platia priamo cestovnej kancelárii pri príchode.

¹Výška vízového poplatku sa riadi podľa egyptských právnych predpisov nie po dátume rezervácie, ale po dátume cesty. Ak sa vízové ​​poplatky zvýšia alebo znížia pred cestou, poplatok za služby sa zvýši alebo zníži. V tomto prípade by sme vás okamžite informovali.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.