Hawaii Dreams Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Ďalej len "Hawaii Caesar Dreams Resort a Aqua Park" sa nachádza asi 20 km od letiska Hurghada (HRG) preč.

adresa:
44 1 Hurghada Isamaliya cestná
Hurghada 84517

Vlastnosti:
Rád, areál je cestujúci v celkovo 150 izieb vítané. Hostia sú vítaní v hale, kde sa má nachádzať check-in/out služby recepcie. Výťahom na rôznych úrovniach strediska môže byť dosiahnutý. Do prevádzky ubytovacie patrí bankomat. WiFi ponúka cestujúcim prístup k Internetu. Obchod so suvenírmi a ďalšie obchody možno použiť pre nákupy a prechádzky. Medzi ďalšie možnosti patrí: viacjazyčný personál, lekársku pomoc, transfer, pranie a komorník služby.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia možno ovládať vnútornú klímu. Balkón alebo terasa sú uvádzané vo väčšine miestností. Okrem toho, trezor a minibar sú k dispozícii. Maličkosti vytvárajú skvelý pobyt, vrátane telefónom a televízorom. V kúpeľni je fén. Areál ponúka nefajčiarske izby a fajčenie.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Stolovanie prichádza s lobby barom. Jedálenský možnosti sú 2 nefajčiarske reštaurácie s oddelenými priestormi pre fajčiarov. Osviežujúce nápoje na pláži zabezpečiť príjemné chvíle. Je možné rezervovať all-inclusive. Ponúknutá raňajky, obed a večera. Okrem toho ubytovanie pripravené občerstvenie. Areál ponúka celý rad alkoholických i nealkoholických nápojov.

Šport/Zábava:
V bazéne s piatimi vonkajšími bazénmi a 2 detský bazén je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelné aqua tréningu.Vodný tobogán poskytuje zábavu pre mladých aj starých.Pohodlná lehátka sú k dispozícii na terase.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne.Ak máte náladu na cvičenie, dostanete bocce a plážový volejbal.Ubytovanie ponúka množstvo indoorových športových aktivít, ako je telocvičňa, stolný tenis, šípky a aerobik, ako aj biliard za poplatok.Areál ponúka celý rad kúpeľov vrátane sauny, parné kúpele, kozmetický salón a masáže sú ponúkané.Mladí a starí hostia majú možnosť zažiť zaujímavé zábavné programy.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania potrebujú víza na vstup do Egypta. To sa dá získať buď prostredníctvom vlastného obstarávania, alebo ako "VIP balíček". Cena nie je zahrnutá v cene vašej cesty.

internej zákazky
Pri príchode môžete priamo na letisku vízum na cca. 22 EUR/osoba platí nezávisle na mieste. Upozorňujeme, že to môže viesť k dlhším čakacím dobám.

"VIP balík
"VIP balík" zahŕňa obstarávanie víz, pomoc pri strate batožiny a pomoc pri hľadaní transferového autobusu. Dostanete tiež bezplatnú fľašu vody. Čakacie doby sú pre Vás pri rezervácii "VIP balíka" skrátené. "VIP balík" môže byť v závislosti od dostupnosti k dispozícii za poplatok cca. 32,50 EUR/osoba v našom servisnom stredisku alebo rezervovaná na mieste. Dostupnosť nie je zaručená.

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.