Aquasol Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Vaše ubytovanie
Mosonmagyarovar v župe Győr-Moson-Sopron
Novo otvorený malý hotel Aquasol Resort ponúka 18 izieb. Hotel s prémiovými izbami je vhodný najmä pre páry - vstup do neďalekých termálnych kúpeľov Flexum a termálne kúpele (vrátane sauny) je v cene ().
Umiestnenie a Vzdialenosti
Centrum: Mosonmagyaróvár 450 m, verejné kryté kúpalisko: Termálne kúpele Flexum Mosonmagyaróvár 300 m, potraviny: Mosonmagyaróvár 500 m, nákupné možnosti: 450 m, železničná stanica: 4 km, autobusová zastávka: 1 km, letisko: Schwechat 70 km.
spoločné priestory
Recepcia, úschovňa batožiny, spoločenská miestnosť, čitáreň, TV miestnosť, W-Lan: zdarma, parkovanie: zdarma, raňajková miestnosť, nefajčiarsky dom, záhrada: v závislosti od sezóny, miesto na opaľovanie, slnečníky: zdarma v kúpeli Flexum, ležadlá: zdarma v kúpeli Flexum.
vybavenie izby
Detská postieľka ako preplnenie NIE možné, sprcha/WC, fén na vlasy, kúpací plášť na zapožičanie: zdarma, kúpacie papuče na prenájom: príplatok lokálne Euro 3, - na osobu/pobyt, klimatizácia: bezplatne, kúrenie, minibar: za poplatok na mieste, telefón, Káblová TV, satelit, Wi-Fi: zdarma, trezor: zdarma, nefajčiarske.
druhy izbu/apartmán
2 lôžka sprcha/WC, 20-30 m².
účtovať na mieste
Pobytová taxa: 1,30 Euro za osobu/noc (od 18 rokov).
Zahrnuté do fitnes a wellness centra
Wellness zóna: Termálne kúpele Flexum vrátane sauny Neobmedzený vstup do termálneho a terapeutického kúpeľa Flexum, vzdialený cca 300 m - bez krytej chodby, nástupný deň od nástupu na pobyt, deň odchodu denne, bazén, vyhrievaná studňa s vodou, liečebný bazén: ochladená liečivá voda, posedenie: chladená minerálna voda , Obývací priestor: chladená minerálna voda, vírivka, jednopásový pás, wellness-bazén: chladená minerálna voda, liečebný a telocvičný bazén, fínska sauna, Kneippov bazén, otváracia doba: 08:00 - 20:00 h, otváracia doba sa môže líšiť, ale stále očakávame celú izbu Rok 2019 rozšírenia práce v kúpeľni miesto. V niektorých prípadoch môže dôjsť k obmedzenému použitiu a uzamknutiu fondov.
Jedlo v cene
Raňajky, raňajky formou bufetu.
domáce zvieratá
Zvieratá nie sú povolené.
Iní
Kreditné karty: Debetná karta, MasterCard, Visa, Bezbariérový prístup: Nie, Registrácia od 14:00, Odchod do: 10:00 hod.
Zariadenia pre telesne postihnutých
  • Cestovanie všeobecne nie je vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ďalšie informácie týkajúce sa vašich potrieb nájdete v našom servisnom stredisku.

Informácie o hoteli
  • Poloha hotela: Mosonmagyaróvár
  • Kategória ubytovania: 4
  • Kategória krajiny: Momentálne nemáme žiadne znalosti o národnej kategórii hotela.
Upozornenie: Voľné batožiny a jedlá počas letu sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie nájdete na adrese vtours Informácie o batožine: Chceli by sme upozorniť, že sa môžete prihlásiť vo vašom hoteli v deň vášho príchodu od 15:00 (miestna odchýlka je vyhradená). Vo svojom dni odchodu môžete využiť svoju izbu do 11:00 (miestne výnimky sú vyhradené).
Február 2019