The Briza Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza na začiatku národného parku Khao Lak, priamo na krásnej "Khao Lak Beach". Centrum Khao Lak s množstvom reštaurácií a obchodov je cca. 10 minút jazdy autom. Čas prepravy z letiska Phuket je cca. 60 minút.

Zariadenia: Rezort pozostáva z originálnej a novej časti, tieto dve časti sú rozdelené cestou s nízkou premávkou, ktorá končí ako mŕtvy koniec.Pôvodná časť je bližšie k pláži, tu sú Deluxe, Deluxe záhrada, Grand Deluxe Garden a Grand Deluxe Beachfront izby, plus otvorená lobby s lounge barom, internetovým kútikom a knižnicou.V strede areálu sa nachádza bazén s barom pri bazéne s integrovaným detským bazénom a slnečníkmi a slnečníkmi.K dispozícii je tiež reštaurácia à la carte "Maya", ktorá podáva medzinárodné a thajské jedlá.V novej časti sa nachádza bazén (menší a väčší bazén vrátane dáždnikov), ktorý je obklopený 6 spojenými budovami, v ktorých sa nachádzajú Deluxe Pool View a Deluxe Pool Access Rooms.

Rezervovať si zariadenia:
Deluxe Garden Balkón: Izby (asi 42 m²) sú zariadené tmavým drevom a majú kúpeľňu a oddelenú sprchu/WC, sušič vlasov, osušky, klimatizáciu, trezor, telefón, minibar (za poplatok), SAT TV s MP 3 a DVD prehrávač, Wi-Fi, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy a balkón. Tieto izby sa nachádzajú na 1. a 2. poschodí v pôvodnej časti strediska.
Deluxe Garden Terrace: Rovnaké vlastnosti ako luxusné izby, ktoré sa nachádzajú aj v pôvodnej časti rezortu, ale nachádzajú sa v prízemí s veľkou terasou s posedením.
Deluxe výhľad na bazén: Rovnaké vlastnosti ako deluxe izby, ale menšie (asi 42 m²), s moderným, svetlé výzdobu, výhľad na bazén a nachádza sa v novšej časti strediska v horných poschodiach.
Deluxe Pool Access: Rovnaké vlastnosti ako Deluxe Pool View Rooms, ale väčšie (približne 42 m²), sa nachádzajú v novšej časti rezortu v prízemí s priamym prístupom k bazénu.
Rodinná izba: Sú to isté vybavenie ako luxusná izba cca. 54 m² a majú dvojlôžkovú posteľ a poschodovú posteľ.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB/HB: raňajky formou bufetu alebo formou menu (kvôli využitiu kapacity). Okrem večere HP ako menu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Šport V cene: malé fitness centrum.

Wi-Fi je k dispozícii v celom objekte bezplatne.
Za poplatok: práčovňa.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
*******
Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Hotel nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: 7/4 Moo 2 Phetkasem Road,
LUMKAEN Thaimuang DISTRICT,
Phang-Nga
82220 Khao Lak/Thajsko
006676428600-24
006676428629

V katalógu "Fernreisen" Leto 2019 na strane 98.
V katalógu „cestovanie na veľké vzdialenosti“ zima 2019/20 na strane 78.