Oriental Rivoli

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Pláž pri mestskom hoteli je cca. 18 km od letiska Sharm El Sheikh a v pešej vzdialenosti od centra mesta. Existuje veľa zábavy a možností nákupu, kasína, bary a reštaurácie.

Vybavenie: Klimatizovaný hotel sa skladá z 140 izieb rozdelených na 2 poschodiach a ponúka lobby s recepciou a rôzne bary, kaderník, parkovisko, menšie obchody, bufetová reštaurácia, internetový kútik (za poplatok), TV miestnosť, práčovňa a lekársku pomoc (poplatky platia) ). Vonku sú 3 sladkovodné bazény so slnečnou terasou.

Ubytovanie: Komfortné izby majú vaňu alebo sprchu/WC, klimatizáciu/kúrenie, sušič na vlasy, trezor, satelitnú TV, minibar (za príplatok) a bez balkóna. Dvojlôžkové izby typu Economy majú rovnaké vlastnosti ako izby Comfort, ale ich počet je obmedzený. Izby Superior s výhľadom na bazén sú vybavené rovnakým vybavením ako komfortné izby o niečo priestrannejšie a majú balkón alebo terasu.

Stravovanie: Raňajky alebo polpenzia je možné objednať formou bufetu.

Šport/zábava: za poplatok: biliard, fitnes centrum, turecké kúpele a masáže v beauty centre.

Deti: detský bazén.

Štartovné: Upozorňujeme, že po prílete na letisku zodpovedajúce Tourist Visum¹ sa udeľuje pri vstupe. Tieto náklady sú 32,50 EUR (vr. Poplatkov Processing) na osobu je potrebné uhradiť priamo pri vstupe do sprievodcom.

¹Výška vízového poplatku sa riadi podľa egyptských právnych predpisov nie po dátume rezervácie, ale po dátume cesty. Ak sa vízové ​​poplatky zvýšia alebo znížia pred cestou, poplatok za služby sa zvýši alebo zníži. V tomto prípade by sme vás okamžite informovali.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.