Hawaii Le Jardin Aqua Park Resort (ex. Festival Le Jardin)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento hotel sa nachádza priamo na avg. 200 m dlhá pláž. Vstup do mora je možný po krokoch. Do centra Hurghady s mnohými nákupných a zábavných podnikov je cca. 15 km ďaleko. Laguny mesto El Gouna je asi 10 km od hotela a medzinárodné letisko Hurghada (HRG) 22 km.

adresa:
Km 11 Ahia Road North
Hurghada
Tel. 20 65 350 2600
Fax: 20 65 350 2605

Vlastnosti:
Rezort má 557 izieb rozložená na 5 podlažiach.K vybaveniu patrí vstupná hala s 24 hod.Recepcia, výťahy, obchody a diskotéky.Vo vstupnej hale je k dispozícii Wi-Fi.Pre Jedálenský možnosti zahŕňajú 4 reštaurácie: hlavná reštaurácia, iatlienisch, ázijské a ryby.Osviežujúce nápoje sa podávajú v 5 rôznych baroch.K dispozícii sú 4 bazény a bazén 2 integrované detské vo vonkajšom areáli.Bližšie kúpanie Auqua Park pracuje s 12 šmýkačkami.Lehátka a slnečníky sú zadarmo a to ako pri bazénoch i na pláži.V závislosti od dostupnosti, môžete zaparkovať autá na parkovisku zdarma.V tomto hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.Pre obchodné cesty, konferenčná miestnosť s kapacitou až 450 miest je k dispozícii.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
(cca 25 m²) Komfortne zariadené izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, televízorom, minibarom (za poplatok), trezorom na prenájom a balkónom alebo terasou.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
bungalov
(Asi 44 m²) s identickými zariadenia ako dvojaký meter majú bungalovy majú terasu a sú priestrannejšie.


Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladšie Gast bazén samostatný detský, detské ihrisko a detský klub (5-12 rokov) je ponúkaný.

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Môžete si tiež vychutnať občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje od 10:00 do 00:00 pri otvorených baroch. Balené a konzervované nápoje, čerstvé ovocné šťavy, čerstvé ovocie, mliečne výrobky, vodná fajka a turecká káva a používanie minibaru nie sú zahrnuté v cene.

Raňajky: 07:00 až 10:00
Neskoré raňajky: Občerstvenie: 12:30 - 17:00
Obed: 12:30 až 14:30
Tortu/káva/čaj: od 16:00 do 17:00
Večera: od 19:00 do 21:30

Upozorňujeme, že časy sa môžu mierne líšiť. Upozorňujeme, že na obed a večeru sa požaduje vhodné oblečenie (dlhé nohavice pre mužov, plavky alebo žabky).

Šport a zábava:
Pre športové vybavenie patrí bezplatné wellness centrum, aerobik, plážový volejbal, bocce, šípky a stolný tenis. Príplatok: centrum Aqua, potápačské centrum a biliard.
Pre zábavu, denný zábavný program, rovnako ako amfiteáter poskytuje večer.

Wellness:
Môžete stráviť v kúpeľoch predovšetkým relaxačné hodín. Navštíviť saunu, parný kúpeľ, jacuzzi, alebo si dopriať rôzne masáže (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania potrebujú víza na vstup do Egypta. To sa dá získať buď prostredníctvom vlastného obstarávania, alebo ako "VIP balíček". Cena nie je zahrnutá v cene vašej cesty.

internej zákazky
Pri príchode môžete priamo na letisku vízum na cca. 22 EUR/osoba platí nezávisle na mieste. Upozorňujeme, že to môže viesť k dlhším čakacím dobám.

"VIP balík
"VIP balík" zahŕňa obstarávanie víz, pomoc pri strate batožiny a pomoc pri hľadaní transferového autobusu. Dostanete tiež bezplatnú fľašu vody. Čakacie doby sú pre Vás pri rezervácii "VIP balíka" skrátené. "VIP balík" môže byť v závislosti od dostupnosti k dispozícii za poplatok cca. 32,50 EUR/osoba v našom servisnom stredisku alebo rezervovaná na mieste. Dostupnosť nie je zaručená.

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Dôležitá poznámka:
Upozorňujeme, že dovoz bezdrôtových lietadiel je zakázaný bez predchádzajúceho súhlasu egyptského úradu civilného letectva. Dovoz a použitie bez osobitného povolenia môže mať za následok zabavenie drôtov, zatknutie a stíhanie.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.