Kombi Chalkidiki jar/jeseň

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Program zájazdu:

Sarti, Fourka:
Termín: 27.5. - 8.6., 10 dní / 8 nocí

Odchod zo Slovenska autobusom

Prílet do Brna

Ubytovanie: štúdiá No name  

Ouranopolis, Polychrono
Termín: 30.5. - 10.6., 12 dní / 10 nocí

Odchod zo Slovenska autobusom

Prílet do Bratislavy

Ubytovanie: štúdiá No name  

 

Predsezónne termíny - zájazdy v júni: trasa autobusom vedie zo Slovenska cez Maďarsko, Srbsko, Macedónsko, naspäť prílet do Brna alebo Bratislavy.


Sarti, Fourka

Termín: 23.9. - 03.10., 11 dní /9 nocí

Odlet z Bratislavy

Príchod na Slovensko autobusom

Ubytovanie: štúdiá No name  

 

Posezónne termíny - zájazdy v septembri: odlet z Bratislavy na vybrané miesto, naspäť cesta autobusom na Slovensko cez Macedónsko/Bulharsko, Srbsko a Maďarsko. Cena zahŕňa:
dopravu (autobus, lietadlo – alebo opačne), transfery na letisko z miesta pobytu, ubytovanie na príslušný počet nocí v súlade so Zmluvou o obstaraní zájazdu (v základnej cene je zahrnuté ubytovanie v štúdiu, ktoré určí CK), upratovanie (v štúdiách a apartmánoch je upratovanie a výmena posteľnej bielizne na začiatku pobytu, v ostatných ubytovacích zariadeniach podľa vlastných predpisov), spotrebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, poistenie insolventnosti.Povinné príplatky:
servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, emisný poplatok, pozemné služby – handling fee, aktuálny kurzový a palivový príplatok) 95 € / os. nad 2 roky • 28 € / dieťa do 2 rokov, príplatok za nástupné miesto.Poznámka:
Pobyt na mieste je podľa uvedeného počtu nocí s možnosťou zakúpenia si fakultatívnych výletov. V súvislosti s neočakávanými udalosťami má CK Aeolus právo posunúť termíny zájazdov o 1 – 3 dni. Trasy a nástupné miesta autobusov môžu byť doplnené podľa počtu klientov, resp. požiadaviek skupiny účastníkov.Nepovinné príplatky:

Vo vybraných destináciách je možnosť doplatiť si konkrétny hotel. Konkrétne štúdio/apartmán je možný za príplatok 50 € / os. / pobyt (inak určuje ubytovanie CK Aeolus). Výber konkrétneho ubytovania závisí od počtu voľných izieb v danej destinácii. Možnosť doobjednania si miestenky v autobuse za 5 € / os. a balíka služieb Kompletného cestovného poistenia 2,70 €.